Yamalar Nasıl Yükleniyor?

İndirdiğimiz yamanın Winrar ' lı olduğunu varsayıyoruz. Yamamız masaüstünde, çift tıklayarak açıyoruz.

Karşımıza çeşitli dosyalar ve bir tanede klasör çıkıyor. Klasörle şimdilik işimiz yok.

Klasör dışındaki tüm dosyaları seçiyoruz, sağ tuş yaparak 'Belirtilen Klasöre Çıkart' seçeneğine tıklıyoruz.

Karşımıza çıkan sayfada SimTractor ' un yüklü olduğu klasörü buluyoruz. Genellikle Program Files ' teki 'SimTrator 3.5' klasörüdür. Klasörü seçip 'Tamam' butonuna basıyoruz. Aşağıdaki resimde de altı çizili bölgelere bakarsanız daha iyi anlaşılır.

İşimizin yarısı bitti, şimdi yamamızın içini tekrar açıyoruz.

Bu sefer işimiz Machines klasörü ile. Klasörün içine giriyoruz.

Machines klasörünün içindekileri seçiyoruz, sağ tuş yaparak 'Belirtilen Klasöre Çıkart' seçeneğine tıklıyoruz.

Karşımıza çıkan sayfada SimTractor ' un yüklü olduğu klasörü buluyoruz. İçinde 'Machines' ismindeki klasör vardır. Klasörü seçip 'Tamam' butonuna basıyoruz. Aşağıdaki resimde de altı çizili bölgelere bakarsanız daha iyi anlaşılır.

Yukarıda anlatıldığı gibi yaparsanız yamanız sorunsuz bir şekilde yüklenmiş olur. Resimlerin daha net görünmesi için üzerine tıklayınız. Anlaşılmayan durumları burada sorabilirsiniz.

Yamanın yüklenmesini anlatan bir de videomuz vardır, yararlı olması dileğiyle...

http://www.youtube.com/watch?v=w0eQSjBGEcY

: Yamalar Nasıl Yükleniyor?

Mustafa abi eline sağlık sitede herkes soruyordu nasıl yüklicez diye.Artık kolaylıkla yüklerler

Ynt: Yamalar Nasıl Yükleniyor?

yamaların hepsi böyle değil tek klasörlülerde var not defteri şeklinde ben onları yapamıyom bi yardımcı olun

Arkadaşlar bu en zor yöntemi, zaten mantığı çözerseniz hepsi aynı. Ben zoru anlattım, kolayıda siz bulun. Burada iki klasörlü yamalar nasıl yüklenir o anlatıldı, tek klasörlüyse zaten Program Files ' te SimTractor yazan klasörün içine atın olay biter...

indiriyom winrar lı iniyi açıyom winrarı içinden NOT DEFTERİ çıkıyo.machinese falan atıyom olmuyo oyunda atmadığım yer kalmadı bana bi yardım edinde bende yapayım öteki arkadaşlar yapıyolar ama ben yapamadım bi çaresini buluver ver abi yardım et şimdiden teşekkür ederim sağol.

Öyle yama olmaz, onda hata vardır. İstersen bir upload buraya linkini koy bakalım...

hiçbirini yapamadım bi tek duvar oldu başka olmadı yani yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.

sametyaman link=topic=314.msg44889#msg44889 date=1212683942' Alıntı:
nasıl upload linki ben koymayı bilmiyom abi.öğretirsen koyarım
Google ' dan biraz araştırırsan bir daha hiç unutmayacak şekilde öğrenirsin. :)

herkesde class biçer traktör yani bir sürü yama var adamlar oynuyorlar ben bundan mahrum kaldım bi yardım ette bende yapayım

Yapamıcak ne var bunda arkadaşım.Biz de yukarıdaki uygulamayı yaptık.Amacımıza ulaştık.Sen nasıl yapamıyorsun ben onu anlamadım.

kardeşim benim indirdiğim yamalar not defteri şeklinde iniyo nereye atacam onları oyunun içinde atmadığım yer kalmadı size not defteri şeklinde gelmiyo mu bi anlatın şunu bana arkadaşlar

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt