YENI EHLIYET KARTLARI HAKKINDA..

Arkadaslar bugun Sosyal medyada boyle paylasimlara denk geldim aslini astarini bilen bilgi sahibi olan var mi?
.
.
Ehliyeti olan arkadaşlar...31 Aralık 2016 tarihine kadar aile hekiminden aldığınız sağlık raporu,4 adet biyometrik resim ve Halk Bankası'na yatıracağınız 15 tl ücretin makbuzu ile yenileyebilirsiniz...Aksi takdirde 2017 01 Ocak'tan itibaren hastahaneden tam teşekküllü sağlık raporuyla yenilemek zorunda kalacaksınız...351-400 tl olacak... Herkese bildir...Değerli bir ogretmenimizin uyarısını sizlerle paylaşmak istedik

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: varol0320
15284843_10154671116193614_1653177193748567919_n.jpg

Duruma son nokta.

Arkadaslar bugun Sosyal medyada boyle paylasimlara denk geldim aslini astarini bilen bilgi sahibi olan var mi?
.
.
Ehliyeti olan arkadaşlar...31 Aralık 2016 tarihine kadar aile hekiminden aldığınız sağlık raporu,4 adet biyometrik resim ve Halk Bankası'na yatıracağınız 15 tl ücretin makbuzu ile yenileyebilirsiniz...Aksi takdirde 2017 01 Ocak'tan itibaren hastahaneden tam teşekküllü sağlık raporuyla yenilemek zorunda kalacaksınız...351-400 tl olacak... Herkese bildir...Değerli bir ogretmenimizin uyarısını sizlerle paylaşmak istedik

Arkadaşlar bir konuyu sosyal medyadan veya başkalarının yönlendirmesi ile gerçekmiş gibi yazmak veya anlatmak çok yanlış. Böyle bir şey kesinlikle yok. sadece yüzde 3.83 gibi yılbaşı zammı var onun haricinde de başka bir şey yok.

Egm ve aile hekimleri birligi bugun aciklama yapmis yazili olarak oyle bi durum yokmus..
Sosyal medyadaki bazi kisilerin uydurmasiymis ben okudum