YENİ ROSTSELMASH - Harvester RSM 161


ROSTSELMASH RSM 161
Rostselmash tarihçesi kalkınma planlarında en iddialı biri başladı 1991 yılında Sovyetler Birliği ' nin çöküşünden beri. , Dünyanın dünyayı fethetmek için biçerdöverler dışarı kombine beşinci büyük üreticisi Çok yönlü itibar yararlanarak.

1991 yılına kadar, Rusya devlet çiftliklerinin% 45 ve arazi, araçları ve hayvancılık havuza nerede çiftlikleri, kooperatifler ve devlet çiftlikleri kolektif% 55 vardı. Stil ve ergonomi sürüş açısından iddiasız müşteriler, üretim taleplerini verilen.

Devlet tarafından desteklenen tarım makineleri üreticisi için, hızlı üretilen ve ucuz gerekiyordu. Noktası çubuk. Sonuçta çamur Wade gitmek makinelerin tasarım olarak önemsiz bir şey yaptığı zaman israf soru yok. Oldukça temel vizyonumuz ama üretim nüfusunu beslemek için yetersiz bir bağlamda oldukça gerçekçi.

Gerçek öncelikler

Ve bunu değiştirmek olurdu? Toplam izolasyon önceden, Sovyet imparatorluğunun yıkılışı, Avrupa ve Kuzey Amerika ' dan gelen bu yeni işgalciler maç yapamaz birçok üretici kaybına yol açmıştır. Bu eski Sovyet bloku, farklar çok büyük. Eski devlet çiftlikleri, ortalama büyüklüğü 15.300 hektar onların araziler muhafaza oldu. Onlara bakan hala hala devlet çiftliklerinde istihdam edildiğinde arazi sahibi araziler tolere edildiğini familyaya ait küçük çiftlikler bulunmaktadır. Onlar kendi durumlarını göz önünde birbirlerine donatmak gerekir. Zengin tüm Amerikan veya Avrupa ithal modern ekipman döndü varsa onlar bir traktör satın almak anlamı varsa, daha küçük yapılar, daha uygun fiyatlı bir yerel mekaniği sadık kalır. Böylece, eski Sovyet bloğu traktör ve hasat ekipman üreticileri dolayı da zaten kaynak yetersizliği ile yükselişi ve çağdaşlarının gelişmişlik düzeyini, takip için mücadele konfor ve modern makineler açığın verimliliği giderek alışık müşterilerine belirli bir görüntü. arsada, Rostselmash aksi ispat çalışıyor. Biçerdöver üreticisi Kanadalı Çok yönlü bir aura tadını çıkarmak istiyor, o kendi pazarının ötesine spot bir yer için 2007 yılında satın aldı. Ama biz öncelikle komünist geçmişi. Bağlantılı bir görüntü, kurtulmak zorundadır 1955 yılında Stalin tarafından emretti, 'Stalinets' SK3 ve SK4 ederken, 1973 Niva SK doğurmayı imal edilmiştir (1931 beri) milyonda birleştirin. On yıl sonra (Rostov kentinde akan Don Nehri ile ilgili olarak) başka başarılı modeli, DON geliyor. Bir yenilenme döngüsü Henüz bu üreticiler yılında başlatılan, ancak sonbaharda tüm Sovyet emelleri sildi. Rostselmash yarı-tekeline şimdiye kadar oldu. Bu 2000 ' li yılların ortasından Vector karşı ilk eksenel döner-çırpıcı ile, değişim birkaç bit görmek için görünür kadar değildi, ama dış dizaynı, kabin ve daha modern bir görünüm de net eğilimler . Rostselmash da dışa açacak.


Mamie direniyor

DON geçici 1980-1990 yılında AVTO Belarus tarafından Fransa ' da beri bilinen ve Kuzey Amerika ' da birkaç kopya ihraç edilmiştir. Ama Doğu Avrupa ' da en bilinen olmuştur oldu. Aktivitesinin fazla 30 yıl sonra, bu çok satanlar son zamanlarda emeklilik haklarını savundu. Ancak bu da o gibi direnir selefi, Niva ile durum böyle değil. Zaten kariyeri 40 yıl! Düşünün, New Holland Clayson gibi 1500 veya Claas Dominator 100 genç bile bilinen gelmez üretmeye devam etti.

Ama bu dinozor olduğunu. Rostselmash az 10 yeni ürünler açıklayarak önümüzdeki on yılına sayfa açmak istiyor. İlk Moskova ' da AgroSalon bu ayın başlarında açıldı. Onun barbar adı altında, stil ve hasat yetenekleri sorgulayan bir toplam RSM 161 sonuçlar. Keskin çizgiler, dinamik şekil ve modernliği ilham veren bir kabin. Nihayet! Rostselmash sadece yerel pazar koymak ancak makineleri Amerika ' nın yönlü renklerle satılmaktadır Kuzey Amerika, satışlarını artırmak istiyor değil.

http://Geleneksel albümleriyle gitmek

Yamz tarih öncesine küme motoru çıkın, Rostselmash dünya çapında başarısını görür ve mekanik bilinen seçmiştir. 6-silindirli Cummins QSL8.9 360 beygir gücü sunuyor ve hidrostatik şanzıman ile ilişkilidir. RSM161 büyük çiftliklerin empoze etmek istiyor ve 2000 hektar marka yöneticilere göre saatte 45 ton hızında her hasat dövmek gerekir! 6 sarsıcıların geleneksel bir tasarıma devam eden bir makine için bir cesur bir bahis. Bu üretim düzeyine ulaşmak için, Tetra denilen yutturmaca bir dizi var. Bu büyük bir karıştırıcı 800 mm ile 1.65 m genişliğinde ve ardından bir akış hızlandırıcı, oluşur ve büyük bir temas açısına sahip bir iç bükey karşı. Özel bir özelliği olarak, RSM Sonra da hasat için bir çırpıcı kanal John Deere T Serisi ilkesinin anımsatan bir teğet ayırıcı parmağına kırpma açan ters bir tambura sahiptir 6 karıştırıcısı. 9.4 m² ayırma toplam alanı. Son olarak, temizlik ayakkabı OptiFLOW 7.4 m² ızgaraları toplam alana sahiptir. Bir bölüm 6, 7 veya 9 metre Güç Akım ilişkilendirmek için yeteneği ile, yeni RSM 161 nedenle Avrupa ' da üretilen geleneksel makinelere zorlu bir rakip olarak görünür.

O bir hazne 10,500 litrelik, dört tekerlekten çekiş alır ve / h 40 km seyahat edebilirsiniz. Ama bu radikal markanın meraklıları alışkanlıkları değişecek, o kabinde evren. Lüks Kabin Danışmanı III, terminal konsol renkleri ile ilişkili bir çok fonksiyonlu ile modern bir tasarıma sahiptir. 16 adete kadar çalışma lambaları gece çalışmalarını sağlar. Yani bu birleştirmek yeni biçerdöver kanıtlanmış, modern teknolojileri kullanarak geçmişte bir mazisi temiz istiyor

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg


Новый комбайн Ростсельмаш
 

Benzer Konular