• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Yerel Seçimlerin Ardından

Chp çalmış adamlar öyle bir çalışma yapmislarki akp oylarını ya 0 yazmışlar yada vatan tkp yada diğer partilere yazmışlar şimdiden 30 kişiyi aldı emniyet daha çok su kaldırır bu secim sanirim bakalım ankarada ne çıkacak ankarada sıkıntılı duruyor
Haberleri yakından takip ediyorsunuz ancak 21:45 de kendi söylediklerini 22:15 de yanlış bilgi diyerek ortadan kaldiriyorlar .Ha sunucu beyfendiyide tebrik ederim yanlış bilgi derken yüzü kızardı.
ispatlar misiniz kimi nerede almış emniyet

Hak yerini bulsun a yada b Hak ettiği gibi alsın mazbatasını helâli hoş olsun 1 oyum ...

Hatayı birilerinde değil kendilerinde arasın herkes oraya sandık görevlisi gondermedimi ? Hesabını ona sorsunlar baglasinlar canlı yayına bunun altına nasıl imza attın be adam desinler ...

Chp çalmış adamlar öyle bir çalışma yapmislarki akp oylarını ya 0 yazmışlar yada vatan tkp yada diğer partilere yazmışlar şimdiden 30 kişiyi aldı emniyet daha çok su kaldırır bu secim sanirim bakalım ankarada ne çıkacak ankarada sıkıntılı duruyor
yok öyle bir şey ..emniyet açıklama yaptı...yalan haber...

Vay be form baya sakin bir seçim geçirmiş belki de tartışma vardı ben yokken yönetim sildi
Ama kimse yanlış anlamasın amacım tartışma çıkarmak değil
Kazanan herkese hayırlı olsun

Arkadaşlar bu seçimin bir kazananı yok!

- Ortada ekonomik bir enkaz var. Tamir edilebilir mi bilinmez.
- Tarımsal girdilerdeki artış yüzünden yarımyamalak devam eden bir tarımsal üretim ve buna karşılık artan gıda fiyatları sözkonusu. Tarım düzelir mi bilinmez.
- Endüstriyel üretimde bir daralma ve düşüş var. Sonu muamma..?
- Tüm bu olumsuzluklar sebebiyle artan bir ithalat var. Nereye kadar ithal ederiz bilinmez.

Her geçen gün kaybediyoruz ve ne yazık ki kazanmaya ve gelişmeye yönelik en ufak bir adım atmıyoruz!

Üst Alt