• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Zetor Dayanamayıp Elif Dizisine Dalmış :) :)

ananemin favori dizisi. elif aşağı, elif yukarı. senaryosu berbattan da öte. zetoru daha kaliteli dizilerde görmek isterdik :D

konuyu şimdi gördüm baki kardeş affet...unuttum ben o olayı geceden bahçeden gelmiştim koyacak yer olmayınca yolun kenarına park ettim sabah 8 baktım zetorun etrafı kalabalık kızlar falan binmiş koltuğa foto çekiyor evden görüyorum tabiki..
anladımki dizi yada reklam çekimi zaten çoğu buralarda çekilşr istanbulun tek kalan köyleri olduğundan balkondan bağırdım engel oluyorsa alayım diye yok abi biz o var diye burada çekiyoruz falan dediler biraz bekledim aldım işe gittim sonra unuuttm konuyu birde kafam daalgındı galiba hiç ilgilenmedim yoksa tamamını çıkarttırımdım zetorun..

konuyu şimdi gördüm baki kardeş affet...unuttum ben o olayı geceden bahçeden gelmiştim koyacak yer olmayınca yolun kenarına park ettim sabah 8 baktım zetorun etrafı kalabalık kızlar falan binmiş koltuğa foto çekiyor evden görüyorum tabiki..
anladımki dizi yada reklam çekimi zaten çoğu buralarda çekilşr istanbulun tek kalan köyleri olduğundan balkondan bağırdım engel oluyorsa alayım diye yok abi biz o var diye burada çekiyoruz falan dediler biraz bekledim aldım işe gittim sonra unuuttm konuyu birde kafam daalgındı galiba hiç ilgilenmedim yoksa tamamını çıkarttırımdım zetorun..
Estağfurullah abi..

Ben zaten tahmin etmiştim senin zetor olduğunu.. :) :)

Buna algıda seçicilik deniyor. Bu fotoğraftan zetoru herhalde ön kaputu tasarlayan adam bile bilemezdi.

Proxima 2008 sonrasi cikan kasa:)

Bi ara da tuv turk dergilerinde.. traktor muayenesi kisminda forterra koymuslardi..

Üst Alt