54c kaçlı pulluk çekebilyor

Ynt: 54c kaçlı pulluk çekebilyor

bu siteye yeni üye oldum arkadaşlar satılık 54 c junior 93 model ve yukarısı olursa sevinirim teşekkürler

bu toprak çok değişik bişey.yeri gelir aynı pullukla çok rahat sürüm yaparsın ama bazen tav ağır olur motor çekmez.bu pulluktan pulluğada değişir bence.kimi pulluk motoru tutar.kimi pulluk motoru tutmaz!

Ya 99 yada 2000 model 54c miz vardı.Ben hatırlamıyorum numarasını küçüktüm ama 5 li pulluğu rahat çekiyordu.Bende ozamanlar yeni yeni başlamıştım çift sürmeye,çocuktum tabi yeni yeni yetişiyodum.Kendi tecrübem yani 5li pulluk çekiyodu ama bizim buralar deniz seviyesinde,kumluk.Yani diğer arkadaşların dediği gibi toprak çok önemli bi etken.Bizim köyün en zirvesinde iskele babaları ve midye kabukları var.Eskiden denizin içindeymiş anlycağnız:)

640 güzel motor fakat yakıtıda fazla bizim buraya zamanın birinde afyondan biri saman yapmaya geldi rahat bi 8-9 yıl oldu remorkunu o zaman için 6 milyona yapıyordu öle bi saman yapıyorduki makinayı belecek mübarek ama adam bizim tarları yaptı tabi bizim tarlalr parça büyük arazi yok bizim buralarda remorkunu 6 milyona yapıyorum remorkta 4 milyon motor yakıyor bana iki milyon kalıyor oda yolda gezmekle gidiyor dedi bizimkileri yaptı boşladı gitti adam