erkunt vs lamborghini

Ynt: erkunt vs lamborghini

çekiştirmede hile var noo*-*-videoyu çekende tam profosyonel yani erkunt un arkasını tam çekmemiş,yanılmıyorsam lamborghini 70 lik...kocaman pulluk var erkuntta ,adil değil

evet bencede dil bir video değil lmborghini 74 bg 4 silindir.tahmnn 98 model kabin tipini çok beğendim.ayrıca erkuntta 75 bg ve 3 silindir.lamborghininin zıplamasının sebebi balon lastik oluşu motoru tam kullanamıyorlar.yani hakkını veremiyorlar.erkunta bkarsanız hep rolentide ve el gazı ayarlanmış takviyelere takılmış.lambo ole değil.daha adil olsaydı aydınlatıcı olurdu.eline sağlık umutcum

Evet adil deil Cekistirme Erkuntta pulluk war reklam amacli bu kesinde.. Arkadasim rölantide olup olmamasi onemli diL bu soforlerle alakalı bır durum, dieride olsun rolantide Olsun... Yine Cekemes isterse el gazını sonuna kdar ceksin

arkadaşlar yorumlar için teşekkürler lamborghini yi kullanan kişi pek kullanmasını bilmiyor gibi ve neden bu kadar çok zıpladığını anlamış değilim

güzel kardeşim biz bahane aramıyoruz bu işi yapanlar erkuntu kendi kendilerince kötülüyorlar.ben erkuntun nasıl motor olduğunu biliyorum kullanandan bizzat şahit oldum yani motor süper ama bu tarz reklam yapmaya çalışanlar bilmeden karalıyorlar

Erkunt Cok agir,Lamborgını ise hafif kalıyor zıplatıor onundA nedenı erkunttakı pulluk
asLında erkuntLar agırlık olarak cok iyiler, cok asılıcı bır traktor guluc olmasının nedenıde bu isteh 3 pıston feLan .. bende kullanıyorum bılıor cogu kısı herrkesey gercekten boyLe ucuz reklamlara hıc gerek yok ..

Erkunt Cok agir,Lamborgını ise hafif kalıyor zıplatıor onundA nedenı erkunttakı pulluk
asLında erkuntLar agırlık olarak cok iyiler, cok asılıcı bır traktor guluc olmasının nedenıde bu isteh 3 pıston feLan .. bende kullanıyorum bılıor cogu kısı herrkesey gercekten boyLe ucuz reklamlara hıc gerek yok ..

slm arkadaşlar benimde erkunt 80lik var bizim köyde birde lambo var 75lik aralarında baya fark var tarlada pulluklada gidemiyor ve dönüme 400 grm fazla yakıyor lambo erkunttan denedikk erkunttaki pulluk 14lü lambodakide 13lü idi ....