54 C stop müşürü

Arkadaşlar 54C ' nin elektromanyetik stop müşürü; traktör rölantide çalışırken çok mazot kaçırıyordu.Bende Newholland ın orijinal kutuda tüm modeller için ibareli stop müşürünü aldım takdım.Fakat traktörü stop ettirmedi.Bu konudan bilgisi olan varsa yazabilirseniz sevinirim .Teşekkürler.

54C stop müşürü

Arkadaşlar 54C ' nin elektromanyetik stop müşürü; traktör rölantide çalışırken çok mazot kaçırıyordu.Bende Newholland ın orijinal kutuda tüm modeller için ibareli stop müşürünü aldım takdım.Fakat traktörü stop ettirmedi.Bu konudan bilgisi olan varsa yazabilirseniz sevinirim .Teşekkürler.

Ynt: 54 C stop müşürü

slm bende 2tane 54c var stop müşürü bozuk degilse eger alternatörde arıza var demektir alternatörün cıkışına diyot koydur durumu cözersin alternatörde arıza oldugu zaman cok az akım kacırır oda stopu kapatmaz ben yazın 3 traktörüde böyle yaptırdım sorun cözüldü

Ynt: 54 C stop müşürü

Arkadaşlar stop muşürünü 30TL ye orijinal diye almıştım.Onu geri götürdüm.20 TL ye italyan malı yan sanayi takdım. Şimdi 54 C stop ediyor.
İlgilendiğiniz için Çok teşekkür ederim.

Ynt: 54C stop müşürü

Arkadaşlar stop muşürünü 30TL ye orijinal diye almıştım.Onu geri götürdüm.20 TL ye italyan malı yan sanayi takdım. Şimdi 54 C stop ediyor.
İlgilendiğiniz için Çok teşekkür ederim.