MF 265 HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLERİNİZ??? yazarsanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: MF 265 HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLERİNİZ??? yazarsanız sevinirim

mf 265 in az problemli olduğunu duydum ...285 e göre....saygılar...

ADAM HAYATINDA 265 DEN BAŞKA MOTOR TANIMAMIŞ
ŞİMDİ DESEM Kİ BEN FENT 1 NUMARA
ADAM DER FENT NEKİ 265 1 NUMARA
SONUÇÇ BOŞ YANİİ
YORMAYIN KENDİNİZİ :d

€rdeM link=topic=3624.msg40009#msg40009 date=1211996830' Alıntı:
ADAM HAYATINDA 265 DEN BAŞKA MOTOR TANIMAMIŞ
ŞİMDİ DESEM Kİ BEN FENT 1 NUMARA
ADAM DER FENT NEKİ 265 1 NUMARA
SONUÇÇ BOŞ YANİİ
YORMAYIN KENDİNİZİ :d
katılıyorum

kofalcalimuhammet link=topic=3624.msg39976#msg39976 date=1211993484' Alıntı:
bana massey traktor vercekler al kullan dıye hayata almam üstüne para versinler yine almam tamam bnde massey yok ama eniştede var hiç memnun deil yanıı
İstersen kullanma arkadaşım,kimse sana burda motor satmaya çalışmıyo.Herkes sanki benim motorumu alır mısın denmiş gibi yorum yapıyor.Bence yanlış burada.Beğenmezsen almazsın,ama yok beş para etmez,yok üstüne bilmem kaç para verseler kullanmam dedikçe sahibi de motorunu koruma duygusuyla tartışmaya giriyor.265 bence de ahım şahım motor değildir,ama ben adama söver gibi;senin motorun beş para etmez,niye bunu aldın,bu çekmez çok yakar da demem.Sadece ben beğenmiyorum derim biter.
Lütfen eleştirilerimiz de seviyeli olsun...

çağrı,tamam adamın motoruna beş para etmez üstüne binmem gibi eleştiri yapmak ağır kaçar ama kendisi konuyu MF 265 hakkındaki düşüncelerinizi yazarmısınız diye açmış.yakıtı,çekişi hakkında bildiklerimizi yazmak doğal hakkımız diye düşünüyom.beğenmiyorum demek biraz konuyu geçiiştirmek gibi olmaz mı??

mrram link=topic=3624.msg40693#msg40693 date=1212164093' Alıntı:
çağrı,tamam adamın motoruna beş para etmez üstüne binmem gibi eleştiri yapmak ağır kaçar ama kendisi konuyu MF 265 hakkındaki düşüncelerinizi yazarmısınız diye açmış.yakıtı,çekişi hakkında bildiklerimizi yazmak doğal hakkımız diye düşünüyom.beğenmiyorum demek biraz konuyu geçiiştirmek gibi olmaz mı??
Tamam tabi ki düşüncelerimiz yazacağız,benim yazılarımı okuduysan zaten ben de eleştirilerimi de yaptım.Ama bazı arkadaşların bu beş para etmez,bilmem ne yazınca ayıp oluyor.Saygı çerçevesinde yorum yapmanın önemli olduğunu düşünüyorum...

ÇağRı link=topic=3624.msg40694#msg40694 date=1212164460' Alıntı:
Tamam tabi ki düşüncelerimiz yazacağız,benim yazılarımı okuduysan zaten ben de eleştirilerimi de yaptım.Ama bazı arkadaşların bu beş para etmez,bilmem ne yazınca ayıp oluyor.Saygı çerçevesinde yorum yapmanın önemli olduğunu düşünüyorum...
ewet okudum eleştirilerini tabiki de aamın motoruna beş para etmez üstüne para verseler binmem denir mi ya adam o motoru alırken kim bilir ne zorluklar çekti.sana katılıyorum

bence sen memnunsan süper bir traktördür o senin için..... kimsenin lafına bakma zaten onu sen kullanıyorsun senin motorun senin için eşsis benim motorumda benim için eşsisdir

bitirimedirne link=topic=3624.msg43154#msg43154 date=1212505723' Alıntı:
lütfen mf 265 kullanmayanlar yada mf kullanmayanlar ileri geri yorum yapmasın....
yokya sen 265 çok ii bir traktör mü sanıon 65 hp gücünde ne babayiğitler war haberin yok galiba

romantiko bu bölüm 265 yorumlar için açıldı ve 265 kullanmış olan yada kullananların yorum yazmasını rica ettm sana ne oluyo şimdi yarası olan gocunur bn memnunsam hiç bir problem yok demektir ..np??

Arkadaşlar bir kerede dozunu kaçırmayın şu işin ya.Benim eniştede var 265,küçük çiftçilerin işini görüyor.Ben güzel diyorum.

bitirimedirne link=topic=3624.msg43526#msg43526 date=1212521612' Alıntı:
romantiko bu bölüm 265 yorumlar için açıldı ve 265 kullanmış olan yada kullananların yorum yazmasını rica ettm sana ne oluyo şimdi yarası olan gocunur bn memnunsam hiç bir problem yok demektir ..np??
PROBLEM YOKSA DAHA NE YAZIP DURUON...!
HAYIR YANİİ NEYİİ ISPATLAMAYA ÇALIŞIONN
265 DEDİĞİNN NEKİİ YAA ACERİ KAÇ PARAA
SATSANN 15 MİLYAR EDERMİ ACABA
ELLERDEE NE MOTORLAR NE MAKİNALAR VARR SEN BİLİON MU?
AMA HİÇ BİRİ SENin KADARR ÖVMÜnmüo

SİTE YÖNETİCELERİNE SESLENİOMM BÖLEE geresiz ŞEYLER HAFTALARCA VE AYLARCA GÜNDEMDE KALMASI
PAYLAŞIM YAPAN ARKADAŞLARIMA SAYGISIZLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜOMM
VE KİTLENMESİNİ RİCA EDİOM...

arkadas 265 iyidir yukte zorladinmi 285 den iyi cekiyor cunku motorun arasi kisa ama yakitta ikiside ayni hic farki olmaz

traktorun arkasina su doldurulmaz sadece arka lastigin havasini indir teker tam uc dis bassin indir on takim agirliklari koy

Arkadaşlar çok gereksiz bir tartışma ortamı olmuş ya. İnan ki ceviz kabuğunu doldurcak meseleler değildir bunlar, biri geliyor iyi diyor başka biri yok o kötü bu iyi diyor. Bide sebeplerini söyleyin böyle ezbere olmasın bu işler ya. Şimdi sorcam 265 ' te hangi motor var diye herkes susacak.

265 sahibi arkadaşım; motor hakkında görüşleri merak etmişsin tamam ama bu konuyu açarken böyle cevapların gelebileceğini düşünmeliydin. Buraya herkes girebiliyor, istediğide yorumu yazar çıkar. Olan sana olur, senin moralin bozulur. Burada yazılanları takma, bak işine, kim ne yazarsa yazsın millettin sözünü takma kafaya. Burada kullananda kullanamayanda yorum yapar, kapısının önünde 265 geçen bile yorum yapar herşeye aldırma öyle sakin ol. Bu konuyu açmışsın katlanıcan artık. Bu muhabbeti biraz tekniklendirseniz tadından yenmez ama konu hala aynı yerde seyrediyor. Biri gelse koysa şuraya 265 ' in teknik özelliklerini, başka biri Tümosan ' ın koysa, başka biri NH ' nin falan... Karşılaştırsanız adam akıllı, sitenin üstadlarından bilgi alsanız vs... İşte o zaman güzel olur, yapılanın bir yararı olur bizde bişey öğreniriz. Konu böyle devam edecekse etsin lütfen, yoksa konu son demlerini yaşıyor olabilir...

Herkes bir alternatif sunmuş ama hiçbir elle tutulur yanıyla savunan yok.Mesela 265 ' i kullanan arkadaşım hiç mi kötü yanı yok motorunun?Kusursuz mu?Bunlardan bahsetsen daha yararlı olacağı kanaatindeyim.Burdaki yorumların bir kısmı haliyle sallama.Ama içinde değerli olanlar da var.Sana tavsiyem değerli olanları önemsemendir.Diğerlerine cevap yazmaya bile gerek yok.Benim bazı arkadaşlara sorum olacak:
kofalcalimuhammet link=topic=3624.msg39976#msg39976 date=1211993484' Alıntı:
bana massey traktor vercekler al kullan dıye hayata almam üstüne para versinler yine almam tamam bnde massey yok ama eniştede var hiç memnun deil yanıı
edirne 222 link=topic=3624.msg43138#msg43138 date=1212503632' Alıntı:
bırak be masseymi kullanılacak hiç traktör mü bulamadın sen arkadasm hiç tümoısan kullandınmı
Bu yorumları neye dayanarak yaptın?Neden massey kullanmıyosun?Adam neden tümosan alsın?Bir elle tutulur bişey de ki,boşa konuşmuş olma.
romantiko styl link=topic=3624.msg39903#msg39903 date=1211984655' Alıntı:
sen dalgamı geçion 70-56 kaç hp 265 kaç hp o motor yawaş ahır şanzıman ama bayırda sen onu geçemezsin
Ağırını yavaşını ikisini kullanmayan bilemez,ama yazarsın teknik özelliklerini,arkadaşın iddiası da çürür.
€rdeM link=topic=3624.msg43626#msg43626 date=1212524589' Alıntı:
PROBLEM YOKSA DAHA NE YAZIP DURUON...!
HAYIR YANİİ NEYİİ ISPATLAMAYA ÇALIŞIONN
265 DEDİĞİNN NEKİİ YAA ACERİ KAÇ PARAA
SATSANN 15 MİLYAR EDERMİ ACABA
ELLERDEE NE MOTORLAR NE MAKİNALAR VARR SEN BİLİON MU?
AMA HİÇ BİRİ SENin KADARR ÖVMÜnmüo

SİTE YÖNETİCELERİNE SESLENİOMM BÖLEE geresiz ŞEYLER HAFTALARCA VE AYLARCA GÜNDEMDE KALMASI
PAYLAŞIM YAPAN ARKADAŞLARIMA SAYGISIZLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜOMM
VE KİTLENMESİNİ RİCA EDİOM...
Sonuçta sadece kendisi yazmıyor,burda sizler de mesaj yazıp konuyu uzatıyorsunuz.Ayrıca buradaki herkesin açtığı konu değerlidir.Fark yoktur aralarında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...