İş Bora

Ynt: İş Bora

n_cebeci link=topic=33396.msg286591#msg286591 date=1280145455' Alıntı:
Cem bey, çok teşekkur ederim zaman ayırıp bilgi verdiğiniz için. Marka fanatiği değilim, hesaplı olmasını tercih ediyorum. Bu traktörleri ucuz buldum, ancak bilgim olmadığı için bilen arkadaşlardan yardım almak istedim. Hani ucuz diye alırsınız sonra çok pahalıya mal olur.Birde işe yaramazsa o zaman kar edeyim derken zarar edersiniz.
Merak ettiğim ve öğrenmek isterdiğim ;Arıza çok açarmı, dayanıklımıdır, yedek parçası pahalımıdır, sıkıntısı varmıdır, mesela motor revizyon olsa kaça mal olabilir, siz işinizi görecek ucuz bir traktor almak isteseniz iş borayı tercih edermisiniz, Alan adam son sahibi olabilirmi ?
Tekrar tekrar teşekkur ederim.
öncelikle s.a evet son sahibi olma ihtimali yüksek onun yerine eski mf veya fordlardan düşünürseniz daha mantıklı hem parçaları piyasada hem bi çok ustanın dilinden anlayacağı bi traktör sana bi örnek vereyim bende 86 3610s var geçtiğimiz kış debriyaj söktürdüm yeni balatayla dahi çok kaçırıyodu ısınınca usta baskıyla birlikte komple değişse daha iyi olur dedi tanıdığımız bi parçacı var gittik ona babam bana iyisinde komple baskı balata ver dedi sana ömür boyu bana dua edeceğin bi baskı vericem orjinal amerikan malı dedi üzerinde u.s.a yazıyo inanmazsınız ama fiyatını komple 135 lira dedi gülünç bi rakam ustaya daha çok para verdim ve adama dediği gibi hep dua ediyorum...

Ynt: İş Bora

arkadaşlar iş bora denen makina japon kültürünü yansıtır naziktir alandanda saygı bekler saygıda kusur etmeyecen oda sana etmez işin bitti bakımını yapıcan çekecen kenara kolay kolayda zorlamayacan tabi şartlara göre ama ben same minitauro 60 ı tavsiye ederim