John Deere 6930 Piremium plus

Ynt: John Deere 6930 Piremium plus

Walla arkadaşlar, yeni traktör alırken JD etrafında çok dolaştımda, ben mühendis halimle cesaret edemedim, Allah muhafaza bizim eleman tarladayken bi stop etse hakkından gelemez, kurda kuşa yem olur diye korktum.
Çok teferruatlı değilmi yaw, hareket halindeyken nasıl kullanılır o communication center v.s.??

Ynt: John Deere 6930 Piremium plus

Arkadaşlar
30 Serisinin Command Arm konsolü görüntü olarak sizi hiç korkutmasın. Kullanımı gayet kolay. Ayrıca bu command arm sayesinde traktördeki bazı kalibrasyon ayarlarını yapma imkanınız da var. 6930 Jd 30 serisi içinde en mükemmel traktör diyebilirim. 20 serisi ile arasında çok fazla fark yok. Genel farkları şöyle sıralayabilirim: Motor gücü biraz fazla, motordaki switchler ve kablolarda değişiklik ve azalma var. Command arm eklendi. Kullanış kolaylığı açısından da harika bir traktör. Eğer Jd yi çok komplike bulan arkadaşlar varsa tekrar düşünmelerini tavsiye ederim. Kesinlikle kullanımı çok rahat. Bunu 3 adet Jd traktör kullanmış biri olarak söylüyorum. 6505 - 6210 - 6820 Jd kullanıcısı olarak. Plastik kalitesi olarak da arkadaşlar sizi resimler aldatmasın. Kesinlikle çok kaliteli bir malzeme kullanılmış içinde. Adamlar ar-ge sürecinde hem plastik kalitesine hem de döşemelerdeki renk tonu ve kaliteye kadar herşeyi dikkate alıyorlar. Çıplak gözle gördüğünüzde kabin kalitesine kesinlikle tam not vereceksiniz eminim. Jd traktörlerin eleştirilebilecek en kötü özelliği Visibility ( Görüş Açısı diyelim) çok kötü. Bir Deutz gibi ya da Case gibi önünü çok net göremeyebilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar.