John Deere 6930 Piremium plus

Ynt: John Deere 6930 Piremium plus

e_özkan_95 link=topic=4178.msg43048#msg43048 date=1212497598' Alıntı:
anlkangal8dd0.jpg
sanırım 30 serisi jhon deere nin en son çıkan serisi ...180 hp gücünde ve heybetli makinaya , sağ konsoldaki kol kumandaları ve plastik aksamı yakışmamış diye düşünüyorum ...yanılıyorsam lütfen uyarın arkadaşlar...saygılar...

valla yeni jd ler hakkında fazla bilgim yok ama kısa bi süre 6130 kulanma imkanım oldu.o plastikler yakışmamış olabilir ama nükemmel bi kullanım kolaylığı sunuyo.mesela hidroliği indirmek istediğinde bi kaç seçenek sunuyo.normal olarak indirsen o çiftli 6 lı öyle süratli iniyoki yere

atilla link=topic=4178.msg55668#msg55668 date=1215447685' Alıntı:
sanırım 30 serisi jhon deere nin en son çıkan serisi ...180 hp gücünde ve heybetli makinaya , sağ konsoldaki kol kumandaları ve plastik aksamı yakışmamış diye düşünüyorum ...yanılıyorsam lütfen uyarın arkadaşlar...saygılar...
Evet atilla abi dediğin gibi 30 serisi en son çıkan modeldir plastik kısıma gelince arka valf çıkışlarını elektronik yapabilirdi en azından 30 serisine özel yapabilirdi ama eksikleri olsada gene hakkını yememek lazım güzel traktör...

Dragger link=topic=4178.msg55711#msg55711 date=1215465942' Alıntı:
Evet atilla abi dediğin gibi 30 serisi en son çıkan modeldir plastik kısıma gelince arka valf çıkışlarını elektronik yapabilirdi en azından 30 serisine özel yapabilirdi ama eksikleri olsada gene hakkını yememek lazım güzel traktör...

her güzelin kusurları olabilir ama kusurlar nekadar minimize edilirse güzelliğine de düzellik katılmış olur bizler için dış güzellik değil teknolojisi ve makinanın uzun vadelerdeki performans verim değerleri daha önemli

teşekkürler güzel paylaşım

Güzel paylaşım Emeklerine sağlık Aynada güzel çıkmışsın. Ben bu JD lerin arka kısmı dehşet ne var ne yok traktörün arkasında kaç ton bu traktör acep?.