288 gold

Arkadaşlar 288 gold almayı düşünüyorumda nasıl bir traktör yakışı çekişi 265 S göre dönümde ne kadar mazot yakar pullukla nadas ederken yardımcı olursanız seviniyorum

Ynt: 288 gold

kardeş ister al ister alma 4x4 bilmiyorum kullanmadım.benim tek çekeri 2007 modeli vardı ortaktı şuan devrettim hissemi.kullanıyorum hiç memnun degilim arazim rampalı düz yerleri nadas yaptım rampalı yere gelince süremedim.çekmiyor batinaj yapıyor pulluk batsa gitmiyor kaldırsan çiziyor.vel hasıl yarı bıraktım.285 3 lü ile iş yapıyor ben rezil oldum dünya bir mazot yaktım.hidrolik sistemi yaramaz.ön tekerlekler dingil mesafesi yüzünden tarlaya ekine zarar veriyor yolda çok aşırı zıplama yapıyor tarladada aynısı vel hasıl tek çekerini sakın alma ben kullanan olarak yazıyorum.pulluk vitesleri uygunsuz yol 1 tarla 1 de çekmiyor.takviye 3 hızlıda yavaşta da tat vermiyor.

288 gold 4*4 2. elini 50 bine alırsın..ancak.bızım buralarda çift cekerini 4 lü 14 inç ıle 1. vıteste cektıyorlar belkı cok dık yerlerde üçe düsüyordur dekara 1 lt yakıyor ..sanzumanı bes para etmez bence alma derım bulabılırsen baska al

KARDES bende var 4x4 klimalısı cok ta memnun um 1 rınci viteste cok ta guzel cekıyor 4 lü 13 inci yakıtı ıdeal kendi emsallerınde birincidir.hem buyuk işler icin hem ufak işler icin en ideal traktor...yanı sıra cokta tutuldu alan satmıyorr

32 yaşındayım 3 tane traktörüm var eğer allah ömür verir 32 sene daha yaşarsam kapıya sokmayacağım 2 tane traktör var biri nh td75d ki şuan sahibim ötekisi ise arkadaşımın 288g tam rezalet ikiside 288g nin motoru şahane ama şanzıman ve arka hidrolikler tam bir rezalet ben kullanmış biri olarak tavsiye etmiyorum uzelin türk çiftçisine attığı en büyük kazık

xdragonx link=topic=36605.msg311125#msg311125 date=1291167254' Alıntı:
32 yaşındayım 3 tane traktörüm var eğer allah ömür verir 32 sene daha yaşarsam kapıya sokmayacağım 2 tane traktör var biri nh td75d ki şuan sahibim ötekisi ise arkadaşımın 288g tam rezalet ikiside 288g nin motoru şahane ama şanzıman ve arka hidrolikler tam bir rezalet ben kullanmış biri olarak tavsiye etmiyorum uzelin türk çiftçisine attığı en büyük kazık

SÜPER SENİ ALKIŞLIYORUM TEBRİKLER....

xdragonx link=topic=36605.msg311125#msg311125 date=1291167254' Alıntı:
gerçekten bende sana şapka çıkarıyorum 50 sene ömür olsa ikiside kapıya konmaz

kullanan olarak yazdım tavsiyeyi hoca bildğini okursa kendine.motor kısmı güzel arkadaşlar yazmışlar.ama arka hidrolik dar ekesen şanzuman vites çenekleri beş para etmez.tek çeker için söylüyorum.bir ara çok moda olsu sadec benim kayın pederde duruyor.kayınçoya kalsa hemen uçuracak.