TİLLER YARDIM!!!

arkadaşlar 15-16 ayaklı tiller almayı düşünüyoruz.bizim bölgede hiç tiller yok.bilgimizde yok.
tilleri direk anıza kullanabilirmiyiz?
anızda ayaklar kırılma yaparmı?
hangi markayı tavsiye edersiniz?

Ynt: TİLLER YARDIM!!!

tilleri direk anıza çekmeniz için biraz tav olması gerekir...
hidrolikleri kaldırmadan dönmeye kalkar isen nadastada kırılır, çizide kesinlikle ayak kırılmaz...
marka pek önemli değil, ayakların avrupa olmasına dikkat etmen gerekli.....

şimdi cihan abi
tilleri direk anıza kıllanamazsın
ya ayakları kırarsın yada motoru istop stop ettirirsin ikisinden biri
sen anıza 9 lu ile devam et
markaya gelirsek çeşit türlü var hangisi hoşuna giderse
hepsi birbirinin aynı
bi bks yi önermem ayakları diğerlerine göre daha çabuk kırılıyo benimkinden biliyom :D

Chn_Ozce link=topic=42127.msg383180#msg383180 date=1303158438' Alıntı:
anladım mustafa abi çok sağol.
bks den vazgeçtim özgür türkaysana bakcaz bi.
tamam samet 15 li yi 5615 de çekebilir demi?
bizde 3 sıralı 16 lı avrupa ayak tiller fiyatları 2.400 ile 2.800 tl arası Cihan. (bilgin olsun)

Tümosan ' lara 15 ' li yada 16 ' lı uyar. Seçim size kalmış.
Tiller anızda kurakta iyi çalışmaz. Tavın olması lâzım.
Ama sürülmüş yerde güzel iş çıkartır.
Bizim bölgede genelde Döşemenlerin tillerı kullanılır. Onun dışında Türkaysan veya Doğsan kullanıcıları vardır. Türkaysan ' dan bir yetkili sitemizde üyeydi sanırım. Türkaysan ' a giderseniz siteden geldiğinizi söyleyin belki indirim yaparlar...:D

alipasalierkan link=topic=42127.msg383194#msg383194 date=1303158979' Alıntı:
Tümosan ' lara 15 ' li yada 16 ' lı uyar. Seçim size kalmış.
Tiller anızda kurakta iyi çalışmaz. Tavın olması lâzım.
Ama sürülmüş yerde güzel iş çıkartır.
Bizim bölgede genelde Döşemenlerin tillerı kullanılır. Onun dışında Türkaysan veya Doğsan kullanıcıları vardır. Türkaysan ' dan bir yetkili sitemizde üyeydi sanırım. Türkaysan ' a giderseniz siteden geldiğinizi söyleyin belki indirim yaparlar...:D
sağol erkan.düşünüyoruz türkaysanada gitmeyi.biz alıştık artık ekoçla fabrika fabrika gezmeye.yarın birgün değişik bi patentle çıkarsak piyasaya hiç şaşırmayın :D
doganbey1 link=topic=42127.msg383198#msg383198 date=1303159102' Alıntı:
5615 e fazla gelir bilederim. tümoya 15 li yada 17 li iyi gider. birazda hızlı gitmen gerek ki toprağı iyi bi şekilde elesin
yabana atma 5615 i bileder :D

Chn_Ozce link=topic=42127.msg383199#msg383199 date=1303159216' Alıntı:
sağol erkan.düşünüyoruz türkaysanada gitmeyi.biz alıştık artık ekoçla fabrika fabrika gezmeye.yarın birgün değişik bi patentle çıkarsak piyasaya hiç şaşırmayın :Dyabana atma 5615 i bileder :D
yarınki menüde hangi fabrika var bak bakalım öğle vaktine getirelim tabıldot meselesi cidd*-*-* past-*-s zuha-*-s