5625 buldum ama uzak

Ynt: 5625 buldum ama uzak

piyasasını bilmiyorm o yüzden fiyt konusunda bişe diyemem ama kabnlisine bindm konfor oldukca güzeldi kabinli bulsan daha iyi olur
orjnalnde kaldırma kapestesi çok düşük 2 ton mu ne kaldırma kapestesi vardı bnm td65 bile 3 ton kaldırıyor buda baya sorunlu 85 hplik traktöre büyük ekipman takılır bu da bazen zorluk çıkarablr ama ek piston takılıyomuş onu araştırmak lazm

fiyatının uygun olması kabinden çünkü sıfırında bile 10 bin tl fark ediyor ne olursa olsun sıfır olmasada yine yeni bir traktör alıcaksın orj kabinli bak almışken biraz fazla verip alırsın uzun süre kullanırsın

arkadaşım ucuz olması gibi gelmesi 2006 model olduğu için bunlar tutulmuyor 9ileri 3 geri vites 2008 ve sonrası modellerinde shuttle(debriyajsız ileri geri geçiş) var. o yüzden pek tavsiye edilebilecek bi traktör değil. kaldırma kapasitesinin düşük olması çok sorun deil ufak bi ayar la hallediliyor. çoğu usta bu işlem için ücret bile talep etmiyor. ha garanti olsun bu sorunu kökten çözüyüm diyorsan ek lift takılıyor 1000-1500 tl arasında bi ücretti galiba

buğra link=topic=44320.msg413777#msg413777 date=1307520939' Alıntı:
sağolun arkadaşlar o 5725 i gördüm de o bize büyük gelir abi yine sağol ok-*-s
:) arasında 5 hp var GARİBA pekte büyük gelmez aslıdna :D bu arada banamı abi dedin bilmiyormda aynı yaştayız :)