John Deere 5625 tek çeker acil yardım

Arkadaşlar 6056 traktörümü John Deere 5625 tek çeker ile değiştirmek istiyorum. Sizce mantıklı mı? John Deere 85 HP bu traktör hakkında kullananlardan bilgi alabilir miyim

Güç yönünden tabiki mantıklı. 3 vites olması dez avantaj bence. 5715 4x4 kullandım. Vitesleri uygun değil bence sürüm için. Birde malzeme değiştirmek gerekecek. Beklentinizi bilemem. Ancak arıza vs ile karşılaştığınızda fiat ile johndere arasında kıyasladığınızda 2 katı masraf olacacağını bilin. 80/66 yada 70/56 ta aynı talebi karşılar diye düşünüyorum. Bu benim şahsi görüşüm.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Güç yönünden tabiki mantıklı. 3 vites olması dez avantaj bence. 5715 4x4 kullandım. Vitesleri uygun değil bence sürüm için. Birde malzeme değiştirmek gerekecek. Beklentinizi bilemem. Ancak arıza vs ile karşılaştığınızda fiat ile johndere arasında kıyasladığınızda 2 katı masraf olacacağını bilin. 80/66 yada 70/56 ta aynı talebi karşılar diye düşünüyorum. Bu benim şahsi görüşüm.
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar 6056 traktörümü John Deere 5625 tek çeker ile değiştirmek istiyorum. Sizce mantıklı mı? John Deere 85 HP bu traktör hakkında kullananlardan bilgi alabilir miyi
Arkadaşlar 6056 traktörümü John Deere 5625 tek çeker ile değiştirmek istiyorum. Sizce mantıklı mı? John Deere 85 HP bu traktör hakkında kullananlardan bilgi alabilir miyim
4x4 ile balya işi yapıyorduk bir zamanlar güzel makina kolay arıza olmaz ama Fiat kadar bakım maliyeti kolay değil arıza durumunda iki katı masraf çıkarabilir birde ekipman değiştirmeniz gerekecektir bunun için tek çeker değilde dört çeker almanızı tavsiye ederim