erkunt 80 ve 70 66 işte krall

Ynt: erkunt 80 ve 70 66 işte krall

Mahzen link=topic=46634.msg443773#msg443773 date=1316014621' Alıntı:
sadece çekmek değil iş böyle fanatikçe konular daha çok forumda arkadaşlık kişiliğe saygıyı kaybettiriyor yazılan mesajlarda ama genellikle iş bayilerde bitiyor erkunt bayileri tarlaya sokucaklarına traktör çekiştirip piyasayı bulandırıyor böyle küçük firmalar çektiği büyük markalarla prim yapmaya çalışıyorlar

http://www.izlesene.com/video/erkunt-servet-erkunt-goktaslar-as-beypazari-dene/1780683

işte kardeşim tarla diyosan tarla.senin büyük dedeigin frima 30 yıldır türkiyeye başka degişik traktör motoru patenti vermedi siz daha büyük marka diye geçiniyosunuz.sizim motorlarınızın teknolojisi new holland degil fıat.yani türk traktör teknolojiyi 30 sene geriden getiriyor.

birbirini çekti mi noluyor arkadaş tarlada iş yaparken lazım değil mi size bu erkunt meselesi yetti millete çektiği traktorün yaşına bak bi de piyasasına senin erkuntu görürüz ozaman iyi olsaydı bafra bölgeside alırdı merak etme bi elin parmağını geçmiyor inşallah çoğalır yerli malı yurdun malı diyoruz ama... bim-*s bim-*s bim-*s

işte kardeşim tarla diyosan tarla.senin büyük dedeigin frima 30 yıldır türkiyeye başka degişik traktör motoru patenti vermedi siz daha büyük marka diye geçiniyosunuz.sizim motorlarınızın teknolojisi new holland degil fıat.yani türk traktör teknolojiyi 30 sene geriden getiriyor.
30 sene geriden getiriyor fendt teknolojiyi vario ile en önde götürüyorda kaç tane Türk çiftcisi alabiliyor

gücü yeten alır fendti türkiye üret 70 milyarlık motoru 55 milyara maal edersin.hem teknolojiyi türk traktörden dahai lerde takıp eden erkuntun 75 hp traktörü 75 milyarken 30 yıllık tenoloji motor nasıl 77 milyar oluyor bilemiyorum.

işin gücün iddia birader :8 o şekilde tümoda çeker birader sen kafanı yorma bide lafı neresinden anlıyon bilmiyorum ama ben tümoyla karşılaştırmadım sadece bu kadar abbartılmaz dedim altı üstü 4 lü pulluk onun yaptığını ben 5liyle yapıyom aslanım iddialaşmayım diyorum ama zorla laf çıkartıyosunuz :8

sbssınavı link=topic=46634.msg444085#msg444085 date=1316094058' Alıntı:
işin gücün iddia birader :8 o şekilde tümoda çeker birader sen kafanı yorma bide lafı neresinden anlıyon bilmiyorum ama ben tümoyla karşılaştırmadım sadece bu kadar abbartılmaz dedim altı üstü 4 lü pulluk onun yaptığını ben 5liyle yapıyom aslanım iddialaşmayım diyorum ama zorla laf çıkartıyosunuz :8

hoop yaşına dikkat et burası dingonun ahrı degil ne la öyle aslanım filan.tümosanın 2 seneden beri kullandıgı ön dingiller hindistan malı sen bana hint malının neyini övüyosun.

kardeş ben hiç bi saygısız kelime kullanmmadım ama bişeyler yazarken en başından dikkat edilse iyi olur sonra mecburen cevap vermek zorunda kalıyoruz uyy-*s yokssa erkunt da TÜRKİYE mizin motoru çiftçimiz yönelsin tabiki ok-*-s

sen konuşmalarına özen göster şu an yüzlerce tümosan kullanan çiftçinin motorunu kötülüyosun büyüğe her zaman saygım vardır ama büyüklüğünü bilirse kız-*sw yazdıklarıma yeniden bak istersen hiç birinde erkunt u kötülemedim uyy-*s

kaedeşim ben tümosanı erkunta göre kötülüyorum.yoksa parasına göre iyi motor ama erkuntla bi tümosanı karşılaştırmaya bile kalkma çünkü erkunttaki hiçbir özelligi tümosanda bulamassın.

aksoylar link=topic=46634.msg443816#msg443816 date=1316020656' Alıntı:
gücü yeten alır fendti türkiye üret 70 milyarlık motoru 55 milyara maal edersin.hem teknolojiyi türk traktörden dahai lerde takıp eden erkuntun 75 hp traktörü 75 milyarken 30 yıllık tenoloji motor nasıl 77 milyar oluyor bilemiyorum.
neyi daha ileri böyle bilip bilmeden konuşmayın görende erkuntu bir şey sanıcak erkuntun teknolojisi ne var yeni dijital klimadan başka arada kalite farkı varki fiyat farkıda var bu gün senin laf ettiğin new holland erkuntun 1 senede çıkardığını adamlar 1 aydan daha kısa sürede üretiyor onları alan bütün çiftçiler birşey bilmiyor bi erkunt alanlar akıllı uyanık biliyor

bırak kardeşim bırak sen haklısın erkunttaki özellik fendt de jd de bile yok abs asr ebd ne arassan var zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s sanki hiç erkunt görmedik yarışmamı düzenlediler bilmiyomki erkuntu en çok kim abartacak diye zuha-*-s zuha-*-s herzaman binip kullandığım motor altı üstü 2 vites dört teker neyse boşver eline bişey geçicekse erkunt kusursuz deyim bari

aksoylar link=topic=46634.msg444091#msg444091 date=1316094603' Alıntı:
hoop yaşına dikkat et burası dingonun ahrı degil ne la öyle aslanım filan.tümosanın 2 seneden beri kullandıgı ön dingiller hindistan malı sen bana hint malının neyini övüyosun.

Ben tümosanın ön takımını, son yıllarda Hema olarak biliyordum. Yanlışmıyım acaba? :S