erkunt 80 ve 70 66 işte krall

Ynt: erkunt 80 ve 70 66 işte krall

qarizmatiqa link=topic=46634.msg444150#msg444150 date=1316101263' Alıntı:
sıkıldım artık ya gerçekten bunalıyorum ne kadar cahil ne kadar seviyesiz konuşmalar bunlar arkadaş ötnek veriyor tofaşla toyata bir değil diye eleman aylıyo volvom var itirazın var mı diye bende sıfır mondeo var doblo var nissan var ama neden söyleyim ki? şu tarza usluba bakıyorum da soğuyorum ya
Adamın işine gelmiyor öylesi onunkinden başka yok piyasada heryerde sokuyor muhabbet etcek konu kalmadı açtı konuyu dedim tartışma yaratma abicim yok 2. sayfa bitiyo ayenn devam yapcak bişi yok işi onun..

aksoy kardeş belliki sen bu erkuntun fanatiğisin tamam ama tümosanın ön dingilleri hindistan malı vs diyerek tümosanı kötülerken hiç mi utanmıyon yaw sen hangi üllkede yaşıyon hepimiz Türk evladıyız yyaww Türkiyede yaşıyoz Tümosan bu toprakların ürettiği bi motordur insan biraz saygı duyar sevmese bile ayıp yaw kız-*sw at-*-*

bi sende var zaten erkunt tövbe tövbe. görmemişin bi erkuntu olmuş bakın bizim halimize. sen 80.4 ' ün 86 bg olduğunu idda ediyosun ozaman tak t5040 a görelim kim çekecek :D sen çekersen benim t5050 senin olsun istersen caseyi al jx80

SmhGwz link=topic=46634.msg444149#msg444149 date=1316101101' Alıntı:
bizde war 70 lik millet 90lıkmı diyor yolda 40 km olmasına ragmen rampalarda vites dşüyorsun agır motor tarlası güzel ama bazı işlerde fark ediyor hani..
yok abi sadece görünüşü. çok büyük gibi gösteriyor kendini onu söylemek istemiştim.

tamam kardeşim size bişey demiyorum çekiyomu çekiyo siz ancak bundan anlarsınız fazalsına yatmiyo hertarafınız herkez istedigini anlasın.son bi söz 2.9 83 hp traktörden bişey bekliyosan 4 silindir 4.4 motordanda onun 2 beklemelisin yaşın ilerleyince nededigimi daha iyi anlarsın.

aksoylar link=topic=46634.msg444126#msg444126 date=1316097526' Alıntı:
sen neyi biliyon sanki ikde bir adamı sinirlendirmeyin.new hollanda hidrolik orta kol varmı dijital klima varmı 16+8 şanzuman dana ön dingil varmı ek piston varmı ya jvc marka cd çalar hangisi var onu bırak senin john deere de hidrolik orta kol varmı onu söyle.
sen böyle mesajlar yazıyosun daha çok kendini ön plana çıkartıyorsun traktörü filan değil herhalde eski bir başaktan inip erkunta bindimi çok lüx sayıyorsun altındaki motoru cd çalarının markasına kadar yazmışsın ilk defa gördün herhalde cd çalarsız traktör kalmadı artık onu yazmanın anlamını anlıyorum ben benim jd ' yi hiç karıştırma benim traktörümün arka takımı erkuntu komple satın alır o düzeyde üstün alman teknolojisi sağlamlığı diye bağırıyor adamlar sen türk malı erkuntla kıyaslıyorsun benim erkuntum olucak değil senin gibi burda özelliklerini yazmak bende traktör var bile diyemem bizim hiç kfamız çalışmıyor 150 bin veriyoruz 1 traktör almaya 70 bin verip erkunt alamıyoruz...

bişey biliyom diye geçiniyosun forumlarda jd hertarafını kendi üretiyor diyorsun peki söyle senin traktörünün ön dingili ne marka.bide bana jd hidroligini övme emsallerinin en kötü hidroligi.75 hp bi traktör 4ton kaldırırken jd nin 75 hpsi 2 ton kaldırıyor.

konu çok uzadı aksoy nick li abim erkunt un varmı yok neden boş yere çeneni yoruyorsun al ondan sonra direne direne konuş ben seni kötüledigimden degil anlamışsındır ;)

aksoylar link=topic=46634.msg444170#msg444170 date=1316103399' Alıntı:
bişey biliyom diye geçiniyosun forumlarda jd hertarafını kendi üretiyor diyorsun peki söyle senin traktörünün ön dingili ne marka.bide bana jd hidroligini övme emsallerinin en kötü hidroligi.75 hp bi traktör 4ton kaldırırken jd nin 75 hpsi 2 ton kaldırıyor.
ben sana 75 hp jd övüyormuyum sen bana onu söyle sen bana benim jd ile kıyaslıyorsun ben benim modeli söylüyorum hala ön dingil ne marka diyorun kardeşim ben kimseyi dinlemem kendim gitmişim almanyadaki fabrikasına görmüşüm daha gerisi kulaktan dolma bilgilar beni ilgilemdirmez millet artık ne debriyaja basıyor ne bişey tek düğme ile vites değiştirirken onu bırak adamlar insansız kullanım diyor öyle özellikler var sen gidip dijital klima var diye söyleyip daha çok kendini düşürüyorsun özellikmi o

aksoylar link=topic=46634.msg444173#msg444173 date=1316103738' Alıntı:
kardeş zaten benim erkunt servet 80.4 var yaklışık 1 ay önce aldım 73 bin tl ye.
yav aksoy abi ne kadar fanatiksin yav arkadaş iyiki bir erkunt aldın öve öve bitiremiyon 73 bine aldında ne oldu şimdi satsan kaça satacaksın ben 27 bin tl ye 70 66 s aldım şimdi 35 bin veriyorlar vermiyom sen sata bilirmisin 80 bine birde benim motor 13 yaşında seninki 1 aylıkmış bırak 80 bini 70 satta görelim
güçç*-* güçç*-* güçç*-* *098*- *098*- *098*-
bana şöyle iyi böyle iyi şu özellik bu özellik var deme varsa var benim 70 66 tıda hiç özellik yok ama bir yıldada 3 kerede şanzuman kitlemedi bizim burda 70 liği var adamın traktör 3 kere şanzuman kitledi nasıl zf yse benim şeytan kulağına kurşun hiç öyle arızam olmadı
istediği kadar çeksin erkunt 70 66 nın değerimi düştü erkuntun değerimi arttı yok bunlar boş iş (ayrıca 42 yaşında bir insan olduğunuzda şüpeliyim hiç o yaşta bir insan gibi yorum yapmıyorsun 15 yaşında çocuk gibi)

djzeus link=topic=46634.msg444169#msg444169 date=1316103220' Alıntı:
sen böyle mesajlar yazıyosun daha çok kendini ön plana çıkartıyorsun traktörü filan değil herhalde eski bir başaktan inip erkunta bindimi çok lüx sayıyorsun altındaki motoru cd çalarının markasına kadar yazmışsın ilk defa gördün herhalde cd çalarsız traktör kalmadı artık onu yazmanın anlamını anlıyorum ben benim jd ' yi hiç karıştırma benim traktörümün arka takımı erkuntu komple satın alır o düzeyde üstün alman teknolojisi sağlamlığı diye bağırıyor adamlar sen türk malı erkuntla kıyaslıyorsun benim erkuntum olucak değil senin gibi burda özelliklerini yazmak bende traktör var bile diyemem bizim hiç kfamız çalışmıyor 150 bin veriyoruz 1 traktör almaya 70 bin verip erkunt alamıyoruz...
alk-*s alk-*s alk-*s
aynen aynen steyr ' den inince erkuntu bişey sandı :D cd çalar markasına kadar yazmış benim casedede jvc var ne yani bişey mi bu :S bi fuara filan gidelim beraber aksoyun fikri değişcektir mutlaka :D

qarizmatiqa link=topic=46634.msg444181#msg444181 date=1316105036' Alıntı:
alk-*s alk-*s alk-*s
aynen aynen steyr ' den inince erkuntu bişey sandı :D cd çalar markasına kadar yazmış benim casedede jvc var ne yani bişey mi bu :S bi fuara filan gidelim beraber aksoyun fikri değişcektir mutlaka :D

ben başagıda kötülemiyorum benim verdigim bayi td65d yle arka arkaya takmış videoya çekmiş yakında nete koyacam diyo yani ben iyi motoru överim bana araba kadar motoru olan traktörü övme.

aksoylar link=topic=46634.msg444178#msg444178 date=1316104706' Alıntı:
sen daha kendi motorunun ön dingili ne marka bilmiyosun bana bişeyler ögretmeye çalışıyosun.
benim hiç kimseye bişeyler öğretme gibi bir çabam yok herkesin bilgisi seviyesi kendine benim çiftçilikten ziyade galerici olduğumu forumda çoğu kişi biliyor ki traktör konusundada çok çok iyi olduğumu düşünüyorum senin ömründe görmediğin traktörleri kullandım