Erkunt

Ynt: Erkunt

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için saolun teşekkür ederim.
şerefli1 link=topic=52269.msg536123#msg536123 date=1329075294' Alıntı:
kardeşim ilk önce unutmaki zenginin malı fakirin çenesini yorar inşaallah hayırlı olsun diyorum,

zf şanzumanlısını alsaydınız bari yanlış anlama diğer şanzumanlısada yan carraro şanzumanlısıda iyidir ama zf şanzumanlı 45 km ye kadar hız yapar biraz, daha ağırdır,yolda traktörler tozuna dahi yetişemez hidrolik her ikisinide güzeldir güçlüdür sınıfındaki yerli mallarını kaldıramadığı pulluğu kaldırır tarlada pati çekmez sakın çekiştirme kimseyle yarışacaksan dahi tarlada pulluk takın sürüm yaparak yarışın korkma fark atarsın 4 pistonlu olduğu iyi olmuş bayılma olmaz yokuşlarda 4 cü vitesle remorkla filan çıkamaz çünki üçüncü vitesi diğer traktörlerin hızında 4 vites nakliyede az yaksın seri olsun hızı diye arttırılmış nırmalde traktörler 33 km yaparken zf ler 45 km hız yapar.

tekrar hayırlı olsun kaça aldınız ok-*-s ok-*-s
62 bin traktör 20 ye bizimkini saydılar 42 bine geldi.Komik gelcek ama ben e serilerindekini yabancı geldi 285 dede zf gibi durdurup geçiyodu ondan sıkıntı olmuyo milelt rahatsız olur ama benim kulagıma hoş geliyo sesi geçirirken ileri geriye

gokhanozkan link=topic=52269.msg536128#msg536128 date=1329075416' Alıntı:
gölbaşı-koparanlı kardeşim şimdiden traktörün hayırlı olsun.Traktörü severek kullanırsan 65 model leyland bile sana mutluluk verir.sen milletin lafına kulak asma.bol bol paylaşım bekliyoruz.driftle ilgili sıkıntın olursa teoride nail abi,pratikte volkan kardeşim yardımcı olur. ;D
Babam 285 le yaptıgımda kızıyodu bunla yapınca beni köyde dört dolandırır valla:D

Saol kardeş biz sıfır almadık galeriden aldık 2. eli düşmüş 62 bine aldık 20 binede kendimizin 285 i saydı 42 bin e aldık üste işte.Dersen adm yeni traktörü nie satmış araştırdık satanı bulduk konuştuk arkadaş 40 dekar yer sürmüş galeriye takasa girip valtraa95 ile tks etmiş küçük geldi die tks etmiş anlıyacagınz.Bizde böyle denk geldi die aldık.Yeni çıaknlarda güzel ama o kadar para bütçeye zarar bayi 89.500 ile satılacagını sölemişti.

güle güle kullanırsınız inş işlerinize rahatlıkla yetecek bi motor tekrardan hayırlı olsun anlş-*s

gokhanozkan link=topic=52269.msg536128#msg536128 date=1329075416' Alıntı:
gölbaşı-koparanlı kardeşim şimdiden traktörün hayırlı olsun.Traktörü severek kullanırsan 65 model leyland bile sana mutluluk verir.sen milletin lafına kulak asma.bol bol paylaşım bekliyoruz.driftle ilgili sıkıntın olursa teoride nail abi,pratikte volkan kardeşim yardımcı olur. ;D

Gökhan abi dur daha motoru kullanmadan heme drfit işine giriyon ya zuha-*-s Volkanla duramadık bi drift yaptık hergün yeni videolar izliyorm nette herkes drifte başlamış ;D ;D

koparanlı 80.4 servet link=topic=52269.msg536130#msg536130 date=1329075487' Alıntı:
Arkadaşlar iyi dilekleriniz için saolun teşekkür ederim.62 bin traktör 20 ye bizimkini saydılar 42 bine geldi.Komik gelcek ama ben e serilerindekini yabancı geldi 285 dede zf gibi durdurup geçiyodu ondan sıkıntı olmuyo milelt rahatsız olur ama benim kulagıma hoş geliyo sesi geçirirken ileri geriye

ama zf hastalık yapar bir alışırsan bırakmazsın buçuklu oluşu ayrı bir zevk ıuy*u-* unutma hastalık yapar

şöyle diyim önünde bi tane komşunu traktörü gidiyor senin geldiğini gördü gaza yülklendi ama ne kadarda yüklenirse yüklensin sen yanından basıp geçtin sonra arka tarafında ne var ne yok yola saçıldı nasıl olur bidah seni görürse daha o haltı yiyipte yarışırmı bence yarışmaz saygı duyar zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

koparanlı 80.4 servet link=topic=52269.msg536134#msg536134 date=1329075575' Alıntı:
Babam 285 le yaptıgımda kızıyodu bunla yapınca beni köyde dört dolandırır valla:D

kardeş bu 285 liğe benzemez 4100 kg lık traktöre işkence edersin drift yapayım derken iyi bir şey değil ağır olduğu için zorlarsın

şerefli1 link=topic=52269.msg536141#msg536141 date=1329075828' Alıntı:
ama zf hastalık yapar bir alışırsan bırakmazsın buçuklu oluşu ayrı bir zevk ıuy*u-* unutma hastalık yapar

şöyle diyim önünde bi tane komşunu traktörü gidiyor senin geldiğini gördü gaza yülklendi ama ne kadarda yüklenirse yüklensin sen yanından basıp geçtin sonra arka tarafında ne var ne yok yola saçıldı nasıl olur bidah seni görürse daha o haltı yiyipte yarışırmı bence yarışmaz saygı duyar zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
İlk geldigim de sürdüm az düz yolda dedigin dogru da rampada nabcaz zuha-*-s

koparanlı 80.4 servet link=topic=52269.msg536130#msg536130 date=1329075487' Alıntı:
Arkadaşlar iyi dilekleriniz için saolun teşekkür ederim.62 bin traktör 20 ye bizimkini saydılar 42 bine geldi.Komik gelcek ama ben e serilerindekini yabancı geldi 285 dede zf gibi durdurup geçiyodu ondan sıkıntı olmuyo milelt rahatsız olur ama benim kulagıma hoş geliyo sesi geçirirken ileri geriye
verdiğiniz traktör kaç model markası ne liste fiyatı 79,500 olan traktör 62 bine nasıl olmuş anlamadım. hayırlısı olsun

onurs link=topic=52269.msg536148#msg536148 date=1329076027' Alıntı:
verdiğiniz traktör kaç model markası ne liste fiyatı 79,500 olan traktör 62 bine nasıl olmuş anlamadım. hayırlısı olsun
Verdigimiz traktor 285 85 model agır devir olanlar.Dedigm ve anlattıgım gibi sıfır almadık 2. el galeriden aldık o yüzden ucuza geldi.

bende aralıkta 80 .4 aldım lüks daha çift süremedik ama eski same kullanıcısı olarak seri gelmedi bana ama çok hırçın gibi duruyo hayırlısı bakalım yaz gelsinde atalar ne demiş kar kalkınca itin boku açığa çıkar bıçağı takınca belli olur artık :D

sameci38 link=topic=52269.msg536349#msg536349 date=1329086527' Alıntı:
bende aralıkta 80 .4 aldım lüks daha çift süremedik ama eski same kullanıcısı olarak seri gelmedi bana ama çok hırçın gibi duruyo hayırlısı bakalım yaz gelsinde atalar ne demiş kar kalkınca itin boku açığa çıkar bıçağı takınca belli olur artık :D
Bende zamanı bekliyom bide benimki başkasının garajında duruyo binevi ondanda gidemiyoz habire habire adamın kapısına gitmek olmaz :D

kardeş nh yada tumo yu alsaydın da yine derleeeer di neden fendt almadın diye :) boş ver onları sen bedavaya aldın traktörü o paraya ondan iyi traktör bulamazsın. hayırlı ugurlu olsun bahar gelınce görürsün iyi bi seçim yaptığını. hepsi bi tarafa arkanda dolu remork döner lamba yana yana asfaltta bi motoru sollarken ki alacağın zevk yeter :)

ademin link=topic=52269.msg536368#msg536368 date=1329087855' Alıntı:
kardeş nh yada tumo yu alsaydın da yine derleeeer di neden fendt almadın diye :) boş ver onları sen bedavaya aldın traktörü o paraya ondan iyi traktör bulamazsın. hayırlı ugurlu olsun bahar gelınce görürsün iyi bi seçim yaptığını. hepsi bi tarafa arkanda dolu remork döner lamba yana yana asfaltta bi motoru sollarken ki alacağın zevk yeter :)
Emin ol bu hareketi denicegimden zuha-*-s