Massey Ferguson 5445 Tiller çekiyor

Ynt: Massey Ferguson 5445 Tiller çekiyor

alipasalierkan link=topic=61008.msg672482#msg672482 date=1356468225' Alıntı:
Genede güzel hazırlamışsın abi. Daha devamını bekliyorum. Arada yapıyoruz. Ama amcam biçerdöveri, ben traktörü kullanırken oluyor. Başkasıyla beceremiyoruz. Bende kullanmaktan çekemiyorum. Yoksa deniyoruz. Amcam geçen yaz 2-3 sefer denedi müşteriler ile ama doğru düzgün gidemiyorlar. Yada yürü diyoruz adam gidiyor biz yavaşlayınca ayarlamaya oda duruyor. Olayı çözemiyorlar. Yoksa çekeceğiz...:D
o video için tam bizim slajcı şöforlar gerekli blader :)

sağol arkadaşım güzel fotograflar olmuş ama bu yeri tillerle ikilemek ne kadr doğru yazdan zaten çizel çekmişsin yrerde don var pek yararlı oldugunu düşünmüyorum bunun yerine tekrar çizelle karıştırsan daha iyi olurdu bence çünkü tillerler hafif ve batma özelligi çok fazla değil bide don olunca noo*-*-

kolay gelsin Gürkan abi .
bunun arka ağırlıklarını tamamlamanızı tavsiye ederim aksi halde traktörü fazla zıplatabilir .
bir sorum olacak .
neden diferansiyel kilidini açıp çalıştınız ?

güzel paylaşım abi koca oğlan anca ısıınmıştır burda bende samet baran abinin dediğinin daha iyi olması kanatindeyim biz geçen yıl öyle yapmıştık bunu ekime hazırlarken lazım olursa çekiyoruz

gürkan 15 li makinaya küçük gelmis sen kullanırken daha ii anlamısındır.kafanda hangi makinaları alacağın az çok canlanmıştır.40lıdan aşağı aysan, 17liden aşağı tiller ve 11 liden küçük çizel zarar yazar o makinaya.mesela ben 11 li yerine 13 lü almadığıma çok pişmanım şuan.

umutmalkoc link=topic=61008.msg673354#msg673354 date=1356608623' Alıntı:
gürkan 15 li makinaya küçük gelmis sen kullanırken daha ii anlamısındır.kafanda hangi makinaları alacağın az çok canlanmıştır.40lıdan aşağı aysan, 17liden aşağı tiller ve 11 liden küçük çizel zarar yazar o makinaya.mesela ben 11 li yerine 13 lü almadığıma çok pişmanım şuan.

Gürkan abi buna artıkın bir 13 ' lü Özdöken alır. İstanbul fuarında yeni modeli sergilenecekmiş. Dün Özdöken ' den beni aradılar. Fotoğraflarımı istediler. Yeni pinokya tarzı merdanelisi fuarda yer alacakmış...;)

alipasalierkan link=topic=61008.msg673640#msg673640 date=1356634100' Alıntı:
Gürkan abi buna artıkın bir 13 ' lü Özdöken alır. İstanbul fuarında yeni modeli sergilenecekmiş. Dün Özdöken ' den beni aradılar. Fotoğraflarımı istediler. Yeni pinokya tarzı merdanelisi fuarda yer alacakmış...;)
ne zaman fuar_?

güzel payaşım gürkan abi iyi olmuş karıştırman mf yi kullandıkça bağlanıyorsun resmen :) ne hikmetse donlukta daha rahat gidiyor traktör 9lu larla karıştırıken altımdan kaçacak case :) birde şu prodüksiyon olayını hangi programla yaptın bende bir deneyim bkalım :)