agrolüx 65

Deutzh agrolüx 65 aldım 2 ay önce traktör kabinsiz geldi ve bize kabini sonradan takacaklarını söylediler ve 1 hafta sonra verim kabin geldi traktörün üzerine uydurma bir kabin taktı ayrıca kabinin elektrik bağlantısı baya bi aksamını takmadan çekti gitti ve bu sorunları bayiye ilettim bayi çok güzel ilgilendi traktörümü aldılar ve üzerine orjinal kabin takıp yolladılar tüm eksikleri giderilmiş bir vaziyette elime geçti ayrıca new holland bayisi traktörü benden istedi bunun yerine 0 yeni new holand tt65 vereyim dedi tabikide kabul etmedim new holland deutzhun yerini tutamaz benim nazarımda ayrıca servis sorunu felanda çekmedik gayey güzel ilgilendiler

Ynt: agrolüx 65

ben düzceliyim yılmaz traktör traktör satabilmek için herşeyi yapıyor kapı kapı geziyor ancak bir deutzh kadar sağlam değil benim görüşüm ancak deutzhun türkiye disribütöründe iş yok bence biraz tanıtım şarttır avrupa ve dünya piyasında tartışmasız bence deutzh liderdir ancak türkiyede pek bilinmiyor ama bence sorunsuz ve sağlam bir traktör bir new hollandla bir tutulmaz yani bence johh deere ve deutzh dünyanın en sağlam traktörleri gerisi pek önem arzetmiyor çünkü çoğu fason traktör deutzh ztn dünya da ilk diezel motoru yapan firma olduğu iiçin ayrıcada fren sistemi ile hepsini sollar

Ynt: agrolüx 65

sıfır traktöre sonradan kabin eklemelerde kabin ruhsata işlenmiş mi dikkat ediniz.ilk vize 3 yıl sonra olduğu için bu ayrıntı gözden kaçar.vizede kabini sökmeniz veya 400 tl masrafla kabini ruhsata işletmek gerekir.