Erkunt Ön Hidrolik Sistemi.

Ynt: Erkunt Ön Hidrolik Sistemi.

Barış UZEL link=topic=80226.msg951289#msg951289 date=1419965065' Alıntı:
Her traktöre göre üretimimiz mevcut olup kullanım amacına ve müşterinin isteğine göre üretim yapılır ;-) size bir mesaj kadar yakınız, siz isteyin biz yapalım ;-)

Barış sizin ilk etapta piyasada çok bulunan birkaç markaya ve modele hidrolik yapmanız çok etkili olacaktır. Adam bi TD ' de bir MF 3000 serisinde yada Tümosan ' da falan görse bir daha zaten yetiştiremezsiniz.

alipasalierkan link=topic=80226.msg951292#msg951292 date=1419965342' Alıntı:
Barış sizin ilk etapta piyasada çok bulunan birkaç markaya ve modele hidrolik yapmanız çok etkili olacaktır. Adam bi TD ' de bir MF 3000 serisinde yada Tümosan ' da falan görse bir daha zaten yetiştiremezsiniz.
Nh mf gibi piyasada daha çok bulunan traktör sahipleri isterse yaparız tabi. Şu an elimizde erkunt ve kubota için hazır modeller var mf5400 serisi içinde bitti sayılır. istenildiği taktirde 10 gün içinde üretilip test edilip teslimatı yapılır.

Herkese teşekkürler ;) hidromotor ile çalışan kuyruk mili düşündük fakat her traktörün yağ pompa debisi farklı olduğu için sabit standart parça kullanılmıyor ve yağ soğutucu eklemek gerekir. Harici pompa vs eklendiği zaman maliyet/fayda kıyaslaması yapıldığında pek cazip gelmiyor :(

Alıntı yapamıyorum sağolun ;) kış geldi kar başladı ön hidrolik ile kar küremenin tadı başka diyorum ve bu doyumsuz zevkli işi yapabilmeniz için 3 ve üzeri siparişte sürpriz kampanya var diyorum. Kimin nereden sipariş verdiği önemli değil 3 sipariş aynı zamanda üretimde olsun yeter ;)

Barış UZEL link=topic=80226.msg951373#msg951373 date=1419977036' Alıntı:
Alıntı yapamıyorum sağolun ;) kış geldi kar başladı ön hidrolik ile kar küremenin tadı başka diyorum ve bu doyumsuz zevkli işi yapabilmeniz için 3 ve üzeri siparişte sürpriz kampanya var diyorum. Kimin nereden sipariş verdiği önemli değil 3 sipariş aynı zamanda üretimde olsun yeter ;)
5 kiloda bal verecen mi :)

Volkan, Barış Maşallah Elinize Kolunuza Sağlık, Gayet Güzel Bir Tasarım Olmuş... Videolara Bakınca Çalışması da İyi...
Piyasada Yaygın Olarak Kullanılan Traktörlere Bi Standart Oluşturup Üretime Başlarsanız Arkasını Tutamazsınız Zaten :)
İlerleyen Yıllarda da Bi Hidromotor, Tamamdır, Alın Size Yerli Zuidberg :)

omerfarukkoc link=topic=80226.msg951395#msg951395 date=1419986140' Alıntı:
Volkan, Barış Maşallah Elinize Kolunuza Sağlık, Gayet Güzel Bir Tasarım Olmuş... Videolara Bakınca Çalışması da İyi...
Piyasada Yaygın Olarak Kullanılan Traktörlere Bi Standart Oluşturup Üretime Başlarsanız Arkasını Tutamazsınız Zaten :)
İlerleyen Yıllarda da Bi Hidromotor, Tamamdır, Alın Size Yerli Zuidberg :)

Eyvallah Ömer [emoji6] tasarımlar standart ölçüde oluyo ondan yana sıkıntı yok. Hidromotor işi pek tat vermez en güzeli kranktan hareket alan pto takacaksın sonra yerli UZELBERG [emoji16]

Barış UZEL link=topic=80226.msg951775#msg951775 date=1420057527' Alıntı:
Eyvallah Ömer [emoji6] tasarımlar standart ölçüde oluyo ondan yana sıkıntı yok. Hidromotor işi pek tat vermez en güzeli kranktan hareket alan pto takacaksın sonra yerli UZELBERG [emoji16]
Krank tan hareket bi kaç gündür kafamda, biçerdöverlerde mantık aynı. Kayış vasıtası ile hidromotora hareket veriyorsun, şanzuman manuel. Traktörde ön tarafta bi kaç parça olacak onlara yer ayalarmak sıkıntı, birde sabit motor devrinde çalışması lazım.

nailyetek link=topic=80226.msg951783#msg951783 date=1420057918' Alıntı:
Krank tan hareket bi kaç gündür kafamda, biçerdöverlerde mantık aynı. Kayış vasıtası ile hidromotora hareket veriyorsun, şanzuman manuel. Traktörde ön tarafta bi kaç parça olacak onlara yer ayalarmak sıkıntı, birde sabit motor devrinde çalışması lazım.
Kranktan hareket için düzenek biraz farklı abi kayış kasnak yok direk bağlanıyor fakat baskı balata sistemi hidrolik olacağı için en büyük maliyet o oluyo ve burda o düzeneği yapacak yer yok gibi :-(