Jxc ye Tampon ve ek ağırlık.

Resimleri birkerede yükleyemiyorum kusura bakmayın.

bence boş yere bu kadar zahmete girmişsiniz.traktör gövdesi ile ağırlık mesneti arasına 10 cm yada 15 cm lik bir parça koyup uzatsaydınız o kadar ağırlığı takmanıza gerek kalmazdı. mesnetin ağırlığı 80 kg ,tahminimce canta ağırlıklarda 40x4=160 kg yani 240 kg lık yük 10-15 cm ilerde olduğu zaman ön aks a daha fazla yük binerdi ve denge sağlanırdı. bence siz dengeyi daha fazla bozmuşunuz.

Sayfamıza gelmiş hoş gelmiş.fakat boş gelmiş :) tabi burda yine biz trakklüp üyeleri devreye giriyoruz.amacımız tecrübe ve bilgilerimizi paylaşmak ya: traktöre yaptığım on ağırlık uygulaması tamamen minimum masraf ile sağlanmıştır.ayrıca27x8 =216 kg ayrıca mesnet ile birlikte 250 kg var.en son tarla uygulamasında 7 adet takıp gittim tarla sonu dönüşlerin de ön takımda hafiflik hissettiriyor.eve geldiğimde hemen 8. Ağırlığı da taktım.mesnedi 10 cm ileri alıcan tahmin ince şöyle tahminimce böyle falan filan ile olmuyor.bu çalışmayı yaparken bazı noktalarda kumpas kullandım.tahminle mahminle olmuyor.arkadaşıma ödünç verdim 82-80 tümosan bahçeden zor çıktı.

Son düzenleme:
yanlış hatırlamıyorsam taktırmış olmanız lazımdı sanırım olmadı.bende dönerli 4lü 12 no pulluk takmak istiyorum 1000 kg civarı ama kimse takılmaz diyor .bende faceden konya servisiyle iletişime geçtim kargoyla gönderecekler yarım saatlik iş dediler onlar çok takmışlar ve orjinal pistonmuş 500 ila 700 kg artış ve yolda serpmeyi önlüyormuş .takınca kullanabirim umarım dönerliyi .hidrolikleri 5 para etmez işin gerçeyi

Orjinal made ın İtalya :)

Resimler ve ekler

• 20160929_195600.jpg
    20160929_195600.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 212
Sayfamıza gelmiş hoş gelmiş.fakat boş gelmiş :) tabi burda yine biz trakklüp üyeleri devreye giriyoruz.amacımız tecrübe ve bilgilerimizi paylaşmak ya: traktöre yaptığım on ağırlık uygulaması tamamen minimum masraf ile sağlanmıştır.ayrıca27x8 =216 kg ayrıca mesnet ile birlikte 250 kg var.en son tarla uygulamasında 7 adet takıp gittim tarla sonu dönüşlerin de ön takımda hafiflik hissettiriyor.eve geldiğimde hemen 8. Ağırlığı da taktım.mesnedi 10 cm ileri alıcan tahmin ince şöyle tahminimce böyle falan filan ile olmuyor.bu çalışmayı yaparken bazı noktalarda kumpas kullandım.tahminle mahminle olmuyor.arkadaşıma ödünç verdim 82-80 tümosan bahçeden zor çıktı.
Abi 82 80 hakkıyla çekebiliyormu ? Vallahi çok güzel ekipman fakat ls ye acıyorum yerden yere vurur 😀 tohum yatagı hazırlamada ayçiçeği ve pancar yeri bozmada kullanmak için bire bir fakat insanı korkutuyor.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.