Bu parçayı nereden bulabilirim adını da bilmiyorum 75jxc ( ortakol askı demiri)

Screenshot_20210330_214656.jpg
Selamünaleyküm arkadaşlar öncelikle bu yılın bereketli ve kazasız belasız geçmesini dilerim. Fotoğraftaki gördüğümüz parça çatladı. Yenisini almak istiyorum ama bulamadım nereden temin edebilirim şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 60400 Selamünaleyküm arkadaşlar öncelikle bu yılın bereketli ve kazasız belasız geçmesini dilerim. Fotoğraftaki gördüğümüz parça çatladı. Yenisini almak istiyorum ama bulamadım nereden temin edebilirim şimdiden teşekkürler.
Traktör hangi marka ise servise gideceksin veya resmini atıp getirtip taktiracaksın biz genelde böyle şeyleri parçayı isteyip kendimiz takarız basit şeyleri

Ekli dosyayı görüntüle 60400 Selamünaleyküm arkadaşlar öncelikle bu yılın bereketli ve kazasız belasız geçmesini dilerim. Fotoğraftaki gördüğümüz parça çatladı. Yenisini almak istiyorum ama bulamadım nereden temin edebilirim şimdiden teşekkürler.
A. Selam, arkadaşın yazdığı gibi serviste olur. Hazır yoksa sipariş ile gelir yedek parçacılarda olmaz. Genelde semer diye adlandırılır.