En Temiz Kabin İçi

IMG_20150128_143406.jpg

Kimse bizim ki kadar temiz olamaz idda etmesin. :)
Bir iş yoğunluğu gününde böyle olmuştu haliyle çamur olmuştu nasıl içim gitmişti ama sonra detaylı temzilikle affettirdim nimete kendimi.
Öyle sizin ki gibi halı görecek amcam gil umrunda olmaz içinden geçerler tarlada çamurda ona mı bakacaz der.
Bende böyle istiyorum ama nasıl olcak. [MENTION=5956]fatihcastle[/MENTION]

bu arada maşallah tertemiz traktörünüz.

yaa kardeşim senin ayakkabıyı posete koyup hali serip motorun ıçine öyle çalışmak bana çok saçma geldi.tamam bende tarlaya gidince çıkarırım terligimi koyarim sol kapinin önüne inip binerken giyerim.ben çıplak ayakla çalışmak rahat olduğu için öyle yaparım tarladan gelince pas pasi temizler bi hava tuttmu iş tamam.
ama sen hiç tarlada hicmi aşağı inmenin yeri geliyor bi ayar yapmak için tarla sonuna varmadan 10 defa ın bin yapmak gerekiyor.yağmurda çamurda hicmi calismiyon.her sefer poşeti aç ayakkabıyı giy geri ayakkabi ccikar poşete geri koy.bizim burda adama gulerler bu tarlaya oyun oynamaya gelmiş diye.döşeme cok güzel olmuş ama ayakkabisiz binmek nedir ya

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle

yaa kardeşim senin ayakkabıyı posete koyup hali serip motorun ıçine öyle çalışmak bana çok saçma geldi.tamam bende tarlaya gidince çıkarırım terligimi koyarim sol kapinin önüne inip binerken giyerim.ben çıplak ayakla çalışmak rahat olduğu için öyle yaparım tarladan gelince pas pasi temizler bi hava tuttmu iş tamam.
ama sen hiç tarlada hicmi aşağı inmenin yeri geliyor bi ayar yapmak için tarla sonuna varmadan 10 defa ın bin yapmak gerekiyor.yağmurda çamurda hicmi calismiyon.her sefer poşeti aç ayakkabıyı giy geri ayakkabi ccikar poşete geri koy.bizim burda adama gulerler bu tarlaya oyun oynamaya gelmiş diye.döşeme cok güzel olmuş ama ayakkabisiz binmek nedir ya
Benim Zevkim seni niye bu kadar ilgilendirdi ben onu anlamadım ? Sizin ordaki gülen adamda beni ilgilendirmiyor saçma geliyorsa bakmayın begenmeyin

Benim kabinde toz çamur sıkıntısı yok eski bi ayakkabı giyiyorum ayakkabıyı sandalet gibi kullanıyorum bi ayakkabı kutusu icinede bi gazate çamurlar tozlar ayakkabı kutusundan içeeiye girmiyor