65 46 !! Çiftçeker dostlar sahubindene bi motor duşmus cok temiz hesapli kaçirmayin

98 model 4x4 80.66 ya 170 bin tl istemisler ilanda.Tamam piyasa yüksek ama bukadar da olmaz arkadaş.Eskiyi alamaz duruma geldik yenileri hiç alamayiź.Yerleri kiraya vermek en iyisi.Bu şartlarda nasil yapilsın bu ciftcilik anlamak mümkün değil.
Valla abi eski almak istiyorsan ford 6600 6610 al
Fiatlara masseylere o paraları vermek enayilikten başka birşey değildir
Avrupadaki ilanlara bakıyorum fiat 80-90 4x4 6-7 bin euro
Satarken iyi satılıyorlar orası doğru ama 80 66 ve 285 ile ford 6610 nun işlediğu iş ve yaktığı mazot arasında pek bir fark yoktur bence

Hep diyoruz o paralara alınmaz diye zaten satışds yok alanda yok. Fakat şöyle bir durum var her geçen gün fiyat artıyor TL değer kaybediyor 50binlik traktör oldu 70 bin pahalı dedik almadık şimdi 100bin oldu ve hergün artarak gidiyor şimdi ne mi oldu 100bine 2 traktör alıyorduk şimdi 1 traktör evdekilere o kadar dedim gelin kriz var şu paraya traktörler pahalanıyor 2 traktör alalım atalım garaja binmezsek gene binmeyelim atalım garaja dursun yarın daha çok pahalanacak dedim iki traktör parasına tek traktör alınacak dedim çok biliyon dediler. Altın traktör uçtu alınmaz oldu gelin dedim evlerin fiayatı daha artmadı 2 daire alalım oturmazsak gene oturmayalım paraya sıkışırsak gene satarız dedim aldıramadım sonuç evler pahalandı traktör pahalandı ama elde paranın miktarı halen aynı.
Sonuç olarak parası olan bir mal sahibi olsun fazla beklemeden

Hep diyoruz o paralara alınmaz diye zaten satışds yok alanda yok. Fakat şöyle bir durum var her geçen gün fiyat artıyor TL değer kaybediyor 50binlik traktör oldu 70 bin pahalı dedik almadık şimdi 100bin oldu ve hergün artarak gidiyor şimdi ne mi oldu 100bine 2 traktör alıyorduk şimdi 1 traktör evdekilere o kadar dedim gelin kriz var şu paraya traktörler pahalanıyor 2 traktör alalım atalım garaja binmezsek gene binmeyelim atalım garaja dursun yarın daha çok pahalanacak dedim iki traktör parasına tek traktör alınacak dedim çok biliyon dediler. Altın traktör uçtu alınmaz oldu gelin dedim evlerin fiayatı daha artmadı 2 daire alalım oturmazsak gene oturmayalım paraya sıkışırsak gene satarız dedim aldıramadım sonuç evler pahalandı traktör pahalandı ama elde paranın miktarı halen aynı.
Sonuç olarak parası olan bir mal sahibi olsun fazla beklemeden
Faizler %8 civarında düşük faizler yüzünden herkes dövize altına yüklendi
Altın ve döviz yükselince herşey uçtu
Faziler %30 olmalı yoksa euro iki haneli rakamları görecek

Verin yetkiyi görün etkiyi demişti. Faiz lobisi o zaman görecek demişti. Faizi asla o rakamda göstermezler. Bizi kör sağır sanıyorlar. Rabbim parası olmayanlara yardım etsin parası olan parasına para kattı zaten.

Verin yetkiyi görün etkiyi demişti. Faiz lobisi o zaman görecek demişti. Faizi asla o rakamda göstermezler. Bizi kör sağır sanıyorlar. Rabbim parası olmayanlara yardım etsin parası olan parasına para kattı zaten.
Asla başaramıyacaksıniz[emoji41]

Faiz lobisine mi çalışıyorsunuz.
"Eyyyyyyy çiftçi kardeşlerim bu oyunlara gelmeyelim" nidaları ile sana seslenişimi yapıyorum.;)