Güvenlik kamerası önerisi

09.10.2015
308
201

Selamın Aleyküm abilerim kardeşlerim başıma bi olay geldi 34 çuval fındıģım çalındı 9 dakikada 34 çuvalı yükleyip götürdü şerefsizler biz uyurken neyse konuma geceyim abilerim giden gitti polis yakaladık gibi birşey dedi bu gun yarin belli olurmus abilerim kullandiginiz guvenlik kameralarindan memnunmusunuz 3 tane alacam gece görüşlü olacak kameralar verebilecegim tane basina 500 ila 700 tl civarinda bana guvenlik kamerasi konusunda yardimci olursaniz cok sevinirim abilerim kardeslerim iyi gunler diler bol bereketli günleriniz olsun İnşallah...

Not: muhabbet bölümüne konu açarken hata ile karşılaşıyorum yöneticim kusuruma bakma buraya açabildim konuyu.

Kardeşim geçmiş olsun, şerefsiz çok malesef...
Benim de böyle bir korkum var, konuyu takip edeceğim.
Aklıma foto kapan olayı geliyor ama kullanılabilirmi?
Fikri ve bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız, büyük hayra vesile olur...

• Beğen
Tepkiler: captanalp
Kendin kuracaksan sana kaliteli kayıt. Yapan 4 kameralı sistemi 1100 TL'ye kapatabilirsin fakat bilgisayarcı kuracaksa sana ortalama fiyat 1500 tlyi bulur eger kendim kuracağım diyorsan yardımcı olurum bende hayvanlar dogum yaparken izlemek için 4 adet aldım hersey dahil 900 tl ve tvye bagladım memnunum şimdilik kendin kuracaksan site önerebilirim sana

Kendin kuracaksan sana kaliteli kayıt. Yapan 4 kameralı sistemi 1100 TL'ye kapatabilirsin fakat bilgisayarcı kuracaksa sana ortalama fiyat 1500 tlyi bulur eger kendim kuracağım diyorsan yardımcı olurum bende hayvanlar dogum yaparken izlemek için 4 adet aldım hersey dahil 900 tl ve tvye bagladım memnunum şimdilik kendin kuracaksan site önerebilirim sana
Başkan sen siteni öner kullanan olacaktır illaki. 😉

Abi sen sitenin linkini at kendim kuracağım