nasıl bir ortaklık

bence siz bu işe girin hayvancılıktan egerki kaba ve kesif yeminizi uyguna mal ederseniz zarar etmessiniz.bide şöyle düşünün siz zaten çalışıyosunuz o parayı tekrar kazanabilirsiniz ama 2 hayvancılıktan para bekleme beside yapsan sütte yapsan bu böyle

besiden para bekleme diye neden dedin? süt sıkıntı ama beside uygun hayvan ve kaba yemi karsılarsan
gayet ii kazanılıyor.

Ortaklik her kosulda kötü degildir.. kurallar-beklentiler-niyetler net oldumu sorun olmaz..

nerdeyse universite yillarindan buyana ortak hayvancilik ve degisik isler yapmis biri olarak.. bi kere ortakliktan zarar gordum senesi dolmadan yollari ayirdim..

Suan 38 ortak "cadir agilda organik koyunculuk" yapiyoruz.. nette forumda paylastim ayrintisini fotolarini..

Herhalde rekor bizde.. ortaklar birbirlerini bile tanimiyo.. ama hersey normal seyrinde:)

Toprak cekiyorsa zaten bi yerden sonra karsi koyamazsiniz.. ama akli-mantigi bi kenara koymayin derim..

Yumurtalari tek-ayni sepete koymayin.. riski dagitin ve beklentileri dusuk tutun..

Bi ucundan bismillah diyip baslayin.. isik varsa devam yoksa dur demesini bilin..

Forumdan da ayri kalmayin derim:)
Bu forum çok çok iyi.kendi iyiliğim için ayrılmayacağım.

Kayınbabanın kişiliği ve Allah korkusu nasıldır? Rahmetli kayınbabam çok muhterem biriydi, eğer ÇAKAL biri ise uzak dur, yok seni öz oğlu gibi görüyorsa ortaklık yap, bütün sermayenle değil riske gireceğin miktar ile ortak ol.