Bir yıllık Tümosan traktörünü satıp New Holland alan çiftçi anlatıyor - Tümosan mı Ne

Cevap: Bir yıllık Tümosan traktörünü satıp New Holland alan çiftçi anlatıyor - Tümosa

yerli diye gidip zaten zor kazandığımız emeğinizi çöpe atamayız..
Bugün yerli bir firma dünya kalitesi olsun...
fiyatıda ithallerle aynı veya biraz daha fazla olsun...
o zaman yerli almayanin gözü çıksın..
eeee ama sen kalkıp ben adi yapayım sende ithal fiyatına beni al deyip ahmak yerine koyuyorsa..
kimse kusura bakmasın..
bu millet enayiliği kenara bırakalı epeyyyy zaman oldu..

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hkkcmgz ve Gurcan
Cevap: Bir yıllık Tümosan traktörünü satıp New Holland alan çiftçi anlatıyor - Tümosa

Bizim orda birinin Hattat 266g on ağırlık bağlantı yerinden kırılmış. Beraber taktık bi yere de vurmamış traktörü. 266g de dikkatimi çeken arka tekerden çamurlukta oturan birine karşı tam koruma sağlanamamış teker kenarınızda dönüyor resmen a serisi tasarım olsun güvenlik olsun daha iyi

mTalk'tan gönderildi

Ne alakası var abi. Ben sana birsürü model sayarım gayet sade ve güzel. Esas abartı olan malını satana kadar kovalayan markaların modellerine çuvalla para vermeniz.
Ben bugun taam isin ortaasinda ariza yaapan makinami en gec 1 gunde yaptiriyorsam beklemiyorsam bu bir nimettir hos yiilardir nh kullaniyorum oyle buyuk ariza gormedim.. Servisleri yedek parcalari yayginlastirsin senin dedigin o ithal markalar yaygin degill suan... Sadece satmk onemli degil arkasi olacak.. Tabiki avrupa iyidir ama isde

Victor cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Toprak Ağası

Ben bugun taam isin ortaasinda ariza yaapan makinami en gec 1 gunde yaptiriyorsam beklemiyorsam bu bir nimettir hos yiilardir nh kullaniyorum oyle buyuk ariza gormedim.. Servisleri yedek parcalari yayginlastirsin senin dedigin o ithal markalar yaygin degill suan... Sadece satmk onemli degil arkasi olacak.. Tabiki avrupa iyidir ama isde

Victor cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok haklısın artı olarakta yedek parça fiyatlarını da göz önüne alındığında ithal motor akıl karı degıl

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2000 saatte nh sahıbı olarak herhangi bır arıza sıkayetım olmadı. fabrıkanın uygun gördügu sınırlar ıcerısınde kullandıktan sonra Sıkıntı olacagını sanmıyorum