ERKUNT MEKANİK E & E+ SERİSİ 2017 YENİ !!!

Herkese merhabalar Trakkulüp ailem...

Erkunt traktörün yenilikleri ile devam ediyoruz, bu yıl satışa sunulacak olan yeni E ve E+ serisinde artık mekanik sistemde mevcut. Bildiğimiz gibi ZF Lüks serisinde 65 hp ve üzeri modellerde ister MT ister mekanik olarak alınabilen özelik artık E serisinde de sunuluyor.
65E de zaten mekanik sistem mevcuttu.
Bu sistem 70-80-85-90-105E ve E+ serilerinde de artık mevcut.
Yenilikler gelmeye devam edecek, youtube kanalıma üye olabilirsiniz.

Saygılarımla...

:)

ae41c4d3-084b-429c-ac39-d11cdf067441.jpg

16195572_1663404653953345_4658219426920405323_n.jpg

16195102_1663404630620014_271214159904585145_n.jpg

16174569_1663404673953343_6293945850387736607_n.jpg

[video=youtube;aLPAAsfBOTU]https://www.youtube.com/watch?v=aLPAAsfBOTU[/video]

ercan kurban olayım şu kola biraz estetik yapsınlar ne la solis gibi baştan salma yapmışlar az estetikle olur bu iş :)

Ben E sevmim ZF sevim kadir neyi var la aynsı NH koyunca bi,şey yokta erkunt koyunca mı kabahat bekle az kaldı işte :)

erkunt güzel traktör ancak şu aydınlatma ve tip işini biraz çözseler çok güzel olacak

Bence tasarım güzel tabi kişiden kişiye değişir.

türk markamız erkunt mekatronik ten bi an once vazgeçsin bence onun yerine hidrolik basınclı shutle koysunlar.

MT sistemi değişiklik oldu artık daha iyi, son seriyi henüz kullanmak nasip olmadı o ayrı.

erguşum ben nh de olanı da beğenmedim ki biraz daha nazik bişeyler yapsınlar bu ne la :) beni konuşturma la bağla beni ergutun tasarımcısına ona ne tasarımlar çizeyim adamların içi çürümüş laaaaa

• Beğen
Tepkiler: MURTKAYA
pardon ercan unuttum vites geçmediği için kuvvet uygulamak lazımdı demi la hele ayak kıran debriyajdan hiç bahsetmemki ben :)
La ne adamsın :)
Yorum ve eleştiriler işi iyileştirecek inşallah.

erkunt 2017 modellerinde zam varmı?

Firmalar yılda 2-3 kez zam yapıyor zaten yeni yıl yeni zam.

katılıyorum bizim bu yerli traktörlerin vitese geçmemesi dişli kırması bi bitmedi gitti

Yerli üreticiler biraz da tedarikçilerden çekiyor o da çiftçiye yansıyor.

• Beğen
Tepkiler: elmacikliilesber
Bu mekanik sistemi yapmak bu kadar mi zordu.diger markalar artik kullanmaz oldu erkunt daha yeni yapiyor. Yaptin madem goze hitap etsin biraz. Cvt vario sisteme kac yil sonra gecer aca. 😄😄😄yada erkuntun muhendislerinin cvt sanzumandan haberdarlar mi ki acaba

Elekronik olan da kanser sebebi 100luxte denemiştim 5 6 saniyede geçiyor diye geçen hafta 105plus da da denedim valla 100ağırdı frenlemesi güzeldi gene 105 frene abaniyor farming simulator gibi dur bekle geri git diyene kadar 5 6 saniye geçiyor

Bu mekanik sistemi yapmak bu kadar mi zordu.diger markalar artik kullanmaz oldu erkunt daha yeni yapiyor. Yaptin madem goze hitap etsin biraz. Cvt vario sisteme kac yil sonra gecer aca. yada erkuntun muhendislerinin cvt sanzumandan haberdarlar mi ki acaba

Sizin caseden ne farkı var şimdi ya da kullanmayan kim var. Case c serisi artık Power shuttle mi var biz mi görmedik :)
Erkuntun arkasında 150 yıllık tecrübeli global bir firma yok kendi başına yürüyor case 180 erkunt 15 yaşında Ayrıca Erkunt mühendisleri CVT vario kademesiz ZF den haberi var gün onu da gösterir belki.

Elekronik olan da kanser sebebi 100luxte denemiştim 5 6 saniyede geçiyor diye geçen hafta 105plus da da denedim valla 100ağırdı frenlemesi güzeldi gene 105 frene abaniyor farming simulator gibi dur bekle geri git diyene kadar 5 6 saniye geçiyor

Bakalım ilerde neler olacak Yusuf gardaşım :)

Sizin caseden ne farkı var şimdi ya da kullanmayan kim var. Case c serisi artık Power shuttle mi var biz mi görmedik :)
Erkuntun arkasında 150 yıllık tecrübeli global bir firma yok kendi başına yürüyor case 180 erkunt 15 yaşında Ayrıca Erkunt mühendisleri CVT vario kademesiz ZF den haberi var gün onu da gösterir belki.

Bakalım ilerde neler olacak Yusuf gardaşım :)

Caseden once bir cok traktor direksiyondan mekanik ileri geri kullandi. Bu sistemi yapmak cok mu zordu erkunt icin. Yil.olmus 2017 erkunt yeni uyaniyor gunaydin erkunt diyorum bende.
Casede bir estetik var. Kolu egmis bukmus birseye benzetmis 😄😄 erkunt masraftan kacmis. Bir kez bukmus 😄

Caseden once bir cok traktor direksiyondan mekanik ileri geri kullandi. Bu sistemi yapmak cok mu zordu erkunt icin. Yil.olmus 2017 erkunt yeni uyaniyor gunaydin erkunt diyorum bende.
Casede bir estetik var. Kolu egmis bukmus birseye benzetmis erkunt masraftan kacmis. Bir kez bukmus

:)
Yıl 2017 evet ama dediğim gibi 15 yaşına basan bir çocuk gibi kendi öğrenecek ta kii böyle yorumlar sayesinde de geri dönüş mesajlarında vs.
Erkunt farklı olsun farketmez ;)

• Beğen
Tepkiler: elmacikliilesber
ercan bana cambazlık yapma 15 yaşındaymış kendi öğrenecekmiş o zaman 15 yaşındaysa rakiplerine ne diye kafa tutuyor 15 yaşındaki çocuk 40 yaşındaki adama kafa tutarsa ne olur ??? senin hesabın aynı buna döndü 150 yıllık firma diyorsun 150 yıl önce shuttle mi vardı la erguş onlarda gelişen teknolojiye ayak uydurup düzeni kurdular erkunt ta bunu yapmakta gecikti diyoruz hepsi o td 2013 te direksiyon altına aldı levyeyi erkunt ta 2014 te alaydı yıl olmuş 2017 ancak akıllarına gelmiş hesap senin anlattığın kadar masum değil işte