JOHN DEERE TÜRKİYE PAZARINDAN ÇEKİLİYOR MU

Öyle bir demişsinizki sanki hindistan 3. Dünya ülkesi. Sanayi olarakta ekonomi olarakta bizden daha iyiler. Devletin yaptığı zam politikasının zararını firmalara yüklemişsiniz. 140 150 binliraya yerli modellerin satıldığı ülkede yaşıyoruz sence bu modellerin maliyeti nedir?
Örnek verecek olursak hattat landini ile aynı motoru kullanıyor. Massey başakla aynı şanzımanı kullanıyor ve daha fazla yakıyor. 85 lüks Erkunt 3635i hem geçiyor hem daha az yakıyor.

[MENTION=75536]aek_42[/MENTION] kardeşim siz ne yaptınız? Jd den sıkıntı yaşayıp tt4.65 alacağınızı belirtmiştiniz. Tt4.65 traktörü aldınız mı? Eğer aldıysanız fotoğraf ve performansı ile ilgili paylaşımlarınızi bekliyoruz.
Nasipte TT4 .65 var mış aldik.
a80079d9db45296350e2376b55a08db4.jpg

motoru veremeyen adam yarın bir gün yedek parçayı nerden verecekmiş. bana göre ithalde mf. yerlide erkunt new holland al geç. tamam tekneloji diyoz motor güzel diyoz hoşumuza gidiyoda ne servis var ne yedek parça ne hizmet. saydığım 3 markanın yedek parçası elini attığın yerde anlık heveslere kapılmayın.

Hayırlı olsun,TT4 traktörü bizzat bayide inceledim çok güzel bir seri. Özellikle vites konumu ve geçişleri kaymak gibi. Tek beğenmediğim tarafı 30 km olması birde hız göstergesi eksik,onun dışında bir eksiği yok.
Saol abi 30 km düşük. jd de boş ekipmansiz olarak 5055,5065,5075 in 4 vitesliler ve 3 vitesliler c 1 de yokuş da kalkış yapamadım aşırı gaz verirsem iyi kötü kalkıyor 5050 yi bunlardan farkli sanki kalkışi ve ataklığı güzel gibi geldi bana. TT 4. 65 ise yokuş ve ataklığı 5050 gibi güzel. 5055 ve 5065 i bir kaç ay kullandim çabuk patiye düşüyor. TT 4 65 i inek gübresin de kullanıyorum 2-3 gündür ıslak ve meyilli bizim bura römork kayıyor yan yan ama traktörün tutunuşu iyi kayma ve patinaj yapmiyor. TT 4 'ler de Arka çamurluklar da hidrolik bağlantı kollarinin kontrolü jd de olduğu gibi tuş olsa daha pratik kullanımı olurdu galiba. Jd nin manevra super TT 4 e göre . İlk deneyimlerim bunlar pulluk ile nasildır bilemiyorum kullandiksira göreceğiz bakalim.

Saol abi 30 km düşük. jd de boş ekipmansiz olarak 5055,5065,5075 in 4 vitesliler ve 3 vitesliler c 1 de yokuş da kalkış yapamadım aşırı gaz verirsem iyi kötü kalkıyor 5050 yi bunlardan farkli sanki kalkışi ve ataklığı güzel gibi geldi bana. TT 4. 65 ise yokuş ve ataklığı 5050 gibi güzel. 5055 ve 5065 i bir kaç ay kullandim çabuk patiye düşüyor. TT 4 65 i inek gübresin de kullanıyorum 2-3 gündür ıslak ve meyilli bizim bura römork kayıyor yan yan ama traktörün tutunuşu iyi kayma ve patinaj yapmiyor. TT 4 'ler de Arka çamurluklar da hidrolik bağlantı kollarinin kontrolü jd de olduğu gibi tuş olsa daha pratik kullanımı olurdu galiba. Jd nin manevra super TT 4 e göre . İlk deneyimlerim bunlar pulluk ile nasildır bilemiyorum kullandiksira göreceğiz bakalim.

Çamurluk üstü olayı şöyle ki;senin traktörün de e-lift sistemi var. Burdan bir bağlantı alıp çamurluklara bir düğme koyarak yapabilirsin.
Jd 5e lerde ki lastik boyutları biraz büyük geldiği için ondan dolayı tepkime biraz zayıf. 5050 de ufak lastikler olduğu için devir alma olayı daha sağlıklı oluyor.

motoru veremeyen adam yarın bir gün yedek parçayı nerden verecekmiş. bana göre ithalde mf. yerlide erkunt new holland al geç. tamam tekneloji diyoz motor güzel diyoz hoşumuza gidiyoda ne servis var ne yedek parça ne hizmet. saydığım 3 markanın yedek parçası elini attığın yerde anlık heveslere kapılmayın.
285 in parçası her yerde var doğru ama yeni seri traktör lerde böyle bir durum söz konusu degil