yoncasız RASYON ?

Bende bizim fakültenin programı var onu kullanıyorum ama genelde bu tür sorulara
Program kullanmadan elde hesap ederek cvp vermeyi tercih ediyorum bilgileri hep canlı tutmak adına tek tek elde hesap yapıyorum problem çözmek benim için çok keyifli geliyor birde teoriden alıp pratikte kullandığım Zaman sonucu görünce gerçekten insan Mutlu oluyor emek verip doğru sonuç elde ediyorum elbette benimde hatalarım oluyor ama tecrübe edinmek için daha iibir yol olamaz

Yasasin universite sanayi isbirligi.

Açıklık getireyim ücretli program satın alındiğı için telif Hakkı belirli bir sayıda yıllık ödeme yapılıyor pc programlarına bu yüzden eğitim amaçlı bizlere dağıtılıyor Allah razı olsun emeği geçenlerden eğitim amaçlı yaralı bi program bu yüzden herkese dağıtılamıyor sonuçta bakanlık değil burası
Bende imkanlar dahilinde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum herkese tabiki bi milletvekili değilim yetişemeye biliyorum kusura bakma

• Beğen
Tepkiler: KIZILTAN

Sizin ne sucunuz olabilir. Bu kadar universite varken birisi cikip boyle bir program yazamiyor mu acaba, gercekten bu kadar zor mu ? Sizin aydinlatici mesajlariniz icin tesekkurler.