NEW HOLLAND TT4.65 HAKKINDA ??

Selamun Aleyküm Değerli Çiftçi Abilerim;

New Holland TT4.65 kullananlar çekişi yakıtı konforu hakkında bilgi verebilir mi ?
Birde kaçlı pulluk takıyorsunuz ? Hangi vites ile çekiyor ?

TT4 serisinin powershuttle dan arıza verdiği söyleniyor aslı var mı? Bu motor hakkında sıkıntı yaşayan oldu mu ?
Şimdiden Teşekkürler..!

Selamun Aleyküm Değerli Çiftçi Abilerim;

New Holland TT4.65 kullananlar çekişi yakıtı konforu hakkında bilgi verebilir mi ?
Birde kaçlı pulluk takıyorsunuz ? Hangi vites ile çekiyor ?

TT4 serisinin powershuttle dan arıza verdiği söyleniyor aslı var mı? Bu motor hakkında sıkıntı yaşayan oldu mu ?
Şimdiden Teşekkürler..!

Ara islerde kullanmak icin mi tt465 i dusunuyorsun ne is yapcak traktor once onu soyle ona gore bir model belirleyelim

• Beğen
Tepkiler: keltaşlı
Her işi yapıyoruz balya makinası slaj makinasıda var bin saate geldi daha hiç bir şikayetim ve sıkıntısı yok. Pullukta 4_11 ağır yerlerde 4 takviye anızda ve tavlı yerlerde düz 1 yakıtı da ideal 1000metrekareye 2 lira civarı yakıyor. Ergonomisi ve ses yalıtımı çok güzel hidrolik yeterli

• Beğen
Tepkiler: musdi60
Daha önce suhutleli hiç kullanmadim ilk geçen sene traktör arena da td100d de kullandım kepceli heycandan alisamadim hep debriyaj a bastım birde dün akşam td75d almış köyden biri Powershutle li onu denedim baya sert geldi benim levyede tek parmakla geçiyor ben olsam mekanik alırım

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı

Daha önce suhutleli hiç kullanmadim ilk geçen sene traktör arena da td100d de kullandım kepceli heycandan alisamadim hep debriyaj a bastım birde dün akşam td75d almış köyden biri Powershutle li onu denedim baya sert geldi benim levyede tek parmakla geçiyor ben olsam mekanik alırım

Mekanik de debriyaja basıp durdurmadan geçer mi abi titreme yapmazmı mesela motor ileri giderken geriye takmaya çalışınca titreme yapar geçmez cırtttt eder aynı onun gibi yapıyor mu Zaten mekanik alacak ağa ne derse o olur :))

Mekanik de debriyaja basıp durdurmadan geçer mi abi titreme yapmazmı mesela motor ileri giderken geriye takmaya çalışınca titreme yapar geçmez cırtttt eder aynı onun gibi yapıyor mu Zaten mekanik alacak ağa ne derse o olur :))
Traktör tek çeker de rampa assagi 4le giderken önce 2 ye alıyorum sonra levyeyi son gazla cekiyorum pati çekerek paya ileri gidiyor sonra geri geliyor 4 çekerde yanında kimse olmiycak yoksa cama yapısırsin daha 1 kez olsun cart curt ses duymadım 4cu fites de bile geçiyor ama traktör boguluyor

Traktör tek çeker de rampa assagi 4le giderken önce 2 ye alıyorum sonra levyeyi son gazla cekiyorum pati çekerek paya ileri gidiyor sonra geri geliyor 4 çekerde yanında kimse olmiycak yoksa cama yapısırsin daha 1 kez olsun cart curt ses duymadım 4cu fites de bile geçiyor ama traktör boguluyor
Td 65 e garezin mi var cemal. Ama tt4 un sanzuman fatkli casenin jxc sanzumani ben sahsen boyle bisey denemedim. Aynisini casede de yaparsinn tek gacirdama vites takviye ye geciste yapar

İyiymiş valla mekanik alacaz artık yapacak bişi yok :D

Abim valla sanada 65ede helal olsun. Bunca senedir bunu yaptın ve o şanzuman dağılmadı valla bravo🙄

Powersatilda debriyaj a basmadn gecer mekanikde basacaksin mutlaka
Benim tavsiyem powersatildan yana mekanik alanlarin çoğu değiştiriyor bizim memlekette

• Beğen
Tepkiler: sabri26