New Holland tt4.65 alinirmi

Şuanki motorum mf 240yetmiyor 40dönüm kabak 30donum pancar 40donum buğday 110donum yer işliyorum tt4.65 işimi görürmü arza durumu çekişi nasıl pulluk kaz ayağı patlatma Aysan tiller rotovator pancar çekeceğim çapa işleri sizce nasıl motor
1 yıldır kullanıyoruz memnunuz yakıtı tdden az. Ancak işlediğiniz yer fazlaymış 75 liğini tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Tt4.65 3 silindir.tork biraz düşük.tt4.75 4 silindir daha uygun olur.case jx c serisiyle tek farkı motoru.case jx 65 c daha uygun fiyata bulunur.4 silindir 75 c ile aynı motora sahiptir.biraz masrafla pompa ve turbo modifiye edilerek 75 bg olur.65likten daha iyi olacağı kanaatindeyim.

260 nm tork var 65hp sınıfında daha torklu makine sanırım yok. Bence iş yapar önemli olan ne istediğiniz. Yol yapacaksa alınabilir, yok genelde ağır işler yapılacak pulluk, çizel vb derseniz profesyonellerin tercihi case jx65c derim. 😎

Sanayide herkezle kanki olmak istersen alınır tabi. Ben aldim 6 ayda elektrikci den motor ustasindan rektifiyeciden bosch pompa servisinden genis bir arkadas cevresi edinirsin. Yok ben ugrasamam benim isim gücüm var dersen tekrar düşünmek lazim.