2017 konya fuarından case jxc yenılık

Bu traktörün arka diferansiyel ve hidrolik akşamını 4700 serisine değiştirseler. İlk müşterisi ben olurum

fıat ın hıdrolık hassıyetını hıc bır traktorun ku tutmaz sahsen ıstemezdım bırde 4700 sanzuman erkunt zf ler gıbı uguldama var. erkunt zf mi 4700 mu geldıgını sesten karıstırır sın. farmal u pro nun sanzumanı olsa tanından yenmezdı

yenlikler güzel olmuş traktörümün borcu bitmeden değiştiresim geldi valla :) şimdiarkadaşlar yardımcı hidrolik piston takılınca kapasite nekadar yükselmiş olabilir bilgisi olan varmı ayrıca 12*12 vites sürüngen opsiyonlu olan aynı jxc sanzumanımı yoksa maxprolarda kullanılan şanzumanmı bi aydınlatabilirmisiniz...?

biraz önce case ıh sitesine baktım kaldırma kapasite 2700 kg ye yukselmiş şanzuman ise sürüngenle beraber20 ileri olmuş tahminimce maxpro şanzımanı koymuşlar artı powerşatıl istege bağli var çiftçeker düğmeli .8*8 vites opsiyonuyla gücünü randumanlı kullanamıyordu ama 12 ileri vitesle iveco motorun gücüşimdi gerçekten çıkar ortaya hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: Alexander
biraz önce case ıh sitesine baktım kaldırma kapasite 2700 kg ye yukselmiş şanzuman ise sürüngenle beraber20 ileri olmuş tahminimce maxpro şanzımanı koymuşlar artı powerşatıl istege bağli var çiftçeker düğmeli .8*8 vites opsiyonuyla gücünü randumanlı kullanamıyordu ama 12 ileri vitesle iveco motorun gücüşimdi gerçekten çıkar ortaya hayırlı olsun

Hi-Lo da gelecekmiş o zaman 24x24 vites olacak sürüngene gerek bile kalmaz o zaman. Kaldırma kapasitesi eskiye bakarak iyi olmuş fakat traktörün ağırlığını da artırsalar iyi olur.

Diferansiyel kovanları nı niye değiştirdiler acaba.şanzıman ile mi alakalı 12+12 yoksa diferansiyel kovanlarıyla ufak bir oynama ile mi değiştirdiler.ayrıca 12+ 12 nasıl vites aralıklarına da sahip? 66 şanzımanindeki sıralama mı yoksa daha farklımı?Konya fuarına giden varsa veya net sağlam bilgisi olan varsa.burda paylaşabilirmisiniz?

Diferansiyel kovanları nı niye değiştirdiler acaba.şanzıman ile mi alakalı 12+12 yoksa diferansiyel kovanlarıyla ufak bir oynama ile mi değiştirdiler.ayrıca 12+ 12 nasıl vites aralıklarına da sahip? 66 şanzımanindeki sıralama mı yoksa daha farklımı?Konya fuarına giden varsa veya net sağlam bilgisi olan varsa.burda paylaşabilirmisiniz?

Vitesler sıralı olmalı. TDD seriisinin şanzımanı sıralı JXC ye de 66 şanzımanı koymaylar herhalde..

Kovanlardaki farki. Bakim tamir acisindan bir degisiklik yapmis olabilirler birde ek pistonu takmak icin ek pistonun takildigi aparat o degisiklikte mevcut.12x12 vites daha onceki opsiyon standartlastirmislar. 8x8 kullanan arkadaslar vites haatlarina dgru baktiginizda altta herseyi hazir bir vites yeri daha var tek halati eksik duruyor sanzuman icinde de dislisi mevcut ise 8x8 de 12x12 olabiir