MF 2017 model 5713sl fiyat

İyi günler.istemeye istemeye bu çok sevdiğim traktörümu satmam gerekiyor arkadaşlar.sebebi babamı kaybettim ve borçlarımızı ödemem gerekiyor.birde malum kuraklık oldu.tek çarem traktörümu satmak.1120 saatte dyna6 ön süspansiyon var.lastikler yüzde 90.fiyat konusunda değerli görüşlerinize ihtiyacım var.ortalamayi bulmam lazım.esnafa ucuza vermek istemiyorum.hepsi fırsatçı.

İyi günler.istemeye istemeye bu çok sevdiğim traktörümu satmam gerekiyor arkadaşlar.sebebi babamı kaybettim ve borçlarımızı ödemem gerekiyor.birde malum kuraklık oldu.tek çarem traktörümu satmak.1120 saatte dyna6 ön süspansiyon var.lastikler yüzde 90.fiyat konusunda değerli görüşlerinize ihtiyacım var.ortalamayi bulmam lazım.esnafa ucuza vermek istemiyorum.hepsi fırsatçı.
Öncelikle başınız sağolsun Allah rahmet eylesin.
Sarı siteye bakıp fiyat ortalamasına göre 5 10 bin uygun olursa hemen satılır bence.Galericiler aciliyet olduğunu bilirse çok düşük alır.

Sahibinden.com da bir araştırma yapın ona göre bir şey istersiniz bence..

Screenshot_20210902-115038.png

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Merhaba, öncelikle başınız sağolsun.Bende 5712s yada 5713s düşünüyorum düşük saatte.Sizin motorun fotoları varsa atar mısınız?Fiyat olarak bir düşünceniz varsa belirtiniz.Yalnız bende New Holland TD85 2004 model 5 bin saatte 4x4 lastiklerin hepsi yeni.Hidrolik 6 çıkışlı var.Onu verip almak istiyorum.
Bana para lazım olduğu için satacağım .diğer traktorumle idare edeceğim.youtube de cuma Yaşar yaz birkaç video var.

• Beğen
Başınız sağ olsun, Allah gani gani rahmet eylesin.
Kasko ederi , 465 000 TL ama piyasa şartları çok farklı durumlara geldi.
2017 modeli 270 000 TL , 2020 modeli 420 000 TL , 2021 modeli 65 000 euro ya aldık diyen oldu.
Yurt dışı fiyatları ise Türkiye piyasası ile uzaktan yakından ilgisi bulunmuyor.
MF 5450 , 44 000 euro üzerine 165 000 TL verip 5713 S modeli alanda var.
5S.135 modeli 77 000 euro fiyatla alan var.
Yarım milyon TL eder.
Opsiyonel donatıların durumlarına göre yaklaşık bir fiyat oluşabilir, alan satan bilir.

• Beğen
Başınız sağolsun.

Arkadaşım merhaba başınız sağ olsun traktörünüzün ederini az çok bilirsiniz fakat şöyle söyleyeyim 2018 600 saate olanı takasız peşin 600 bin TL ye bıraktı galeri yine farklı bir galeri 6120 m john deere ye üzerine 200 bin istemiş yine 2018 model bir traktöre aşağı yukarı 550-600 bin yapar gibi düşünüyorum şonuçta sıfır 5s leri 750 den başlayan fiyatlarla veriyorlar.