100-150 dönüm arası hafif yamaçlı sulu tarımda para kazanabilirmiyim şehir kayseri

Polisim memleketim Kayseri’ye tayinim çıktı tarla işleriyle uğraşmak istiyorum köyüm Kayseri 2 saat bir kaç kişiyle konuştum 100 dönüm ayçiçek eksen 30 ton mahsul alırsın dedi 1 milyon tl para kazanırsın dedi

Polisim memleketim Kayseri’ye tayinim çıktı tarla işleriyle uğraşmak istiyorum köyüm Kayseri 2 saat bir kaç kişiyle konuştum 100 dönüm ayçiçek eksen 30 ton mahsul alırsın dedi 1 milyon tl para kazanırsın dedi
150 dekar sulu tarım hatrı sayılır kazanç sağlar.Fakat bu hatrı sayılır kazanç şeker pancarı, mısır, fasülye gibi bitkilerden elde edilir.30 ton ayçiçeğı şu an ortalama 450 bin tl eder.

150 dekar sulu tarım hatrı sayılır kazanç sağlar.Fakat bu hatrı sayılır kazanç şeker pancarı, mısır, fasülye gibi bitkilerden elde edilir.30 ton ayçiçeğı şu an ortalama 450 bin tl eder.
Bana söylediği 1 milyon felan olur dedi kusura bakmayın bende fazla bilmiyorum

Yani abi bu tarla ekme işi yapılır mı
Senin hesabının hadi cerezlik aycıceği hesabı olsun düşük ihtimal hesap tutma lhtimali var
Ama bizim işlerde hiç bir işin gartisi yok
Yarın havanın ne olacağı garantısi olmadığı gibi
Maliyetler çok yuksek gunumuzde ıyı arastır
Ben 53 yasında arazi babadan dede den makina ekipmanı olan tarım hayvancılıktan baska iş bilmem
Umut eker çoğu zaman hayal kırıklığı biçerim