115 125 hp traktor

Söz konusu segmentte kullanıcılar, elektronik ve hidrolik kontrolleri bolca olan traktörleri tercih ederken sizin daha sade ya da daha klasik teknoloji arayışınıza şaşırdım doğrusu.

kubotanın 110 glx yada 135 glx modeli var bindim begendim tls var vites geçişleri koltuka baglı konsoldan dügme ile her iş bozulacak bi motorada benzemiyor menşei de iyi japon. tavsiye ederim biraz pahalı yada arkadaşın dedigi gibi case farmall 115 c lerde çok hoş güzel traktor .

• Beğen
Tepkiler: -net-
MF Global 5710/5711/6712/6713 inceleyin isterseniz.

Bende merak ediyorum hemsehrim hatta bizim 6460 dyna6yi verip bi 6712mi alsak diyorum ama dyna sanziman cok ustun bi sanziman yani dynadan vazgecmek iyi olurmu ama digeryandan da mekanik olan elektronik arizalardan daha uzak baait bi kullanisi olmasi global seriyi cekici kiliyor biraz senin detayli fikrin nedir ?

kubotanın 110 glx yada 135 glx modeli var bindim begendim tls var vites geçişleri koltuka baglı konsoldan dügme ile her iş bozulacak bi motorada benzemiyor menşei de iyi japon. tavsiye ederim biraz pahalı yada arkadaşın dedigi gibi case farmall 115 c lerde çok hoş güzel traktor .

Kubota henuz cok yeni ve bolgemizde yaygin degil yoksa guzel traktor . Casede yine servisi falan idare eder ama kalip olarak kucuk kaliyor ve silindir hacmi dusuk tatmin edemeyebilir diye dusundum şu global mfler nasil acaba

Bende merak ediyorum hemsehrim hatta bizim 6460 dyna6yi verip bi 6712mi alsak diyorum ama dyna sanziman cok ustun bi sanziman yani dynadan vazgecmek iyi olurmu ama digeryandan da mekanik olan elektronik arizalardan daha uzak baait bi kullanisi olmasi global seriyi cekici kiliyor biraz senin detayli fikrin nedir ?

Kardeşim Manyakmısım Dalgamı geçiyon elindekin kıymetini bilmiyon boş konuşuyosun
Dyna6 dan vazgeçilirmi 6460 6700 5700 4700 hepsini sürür basit saçma motorlarla 6460 kıyaslama

• Beğen
Tepkiler: MuhammedEmin

Kardeşim Manyakmısım Dalgamı geçiyon elindekin kıymetini bilmiyon boş konuşuyosun
Dyna6 dan vazgeçilirmi 6460 6700 5700 4700 hepsini sürür basit saçma motorlarla 6460 kıyaslama

Konu basinda yazmistim zaten kendim icin demiyorum arayan amcamiz mekanige aliskin o yuzden :) ama bian icin dusundum acaba nasildir diye yoksa tabiki 6460in kiymetini biliyorum hic bir motora degismem anca 6713dyna6 falan olmali model arttirmak icin saol yorumun icin farkindayim zaten