1994 model üniversal 445 traktör nasıldır

Disk fren ve hidrolik direksiyon mevcut, parça sıkıntısı yok, motoru fiat veya tümosan olarak biliyorum bu bilgiler dogrumudur? Yakıt çekiş saglamlık olarak nasıldır, kronik arızaları varmıdır? Resmini attıgım traktör 94 model olup orjinal romanya üretimi olarak biliyorum dogrumudur?

Resimler ve ekler

• Screenshot_20210828-152145.png
    Screenshot_20210828-152145.png
    611.1 KB · Görüntüleme: 30
95 model 445s kullanıcısıyım şuana kadar hiçbi kronik arızasıyla karşılaşmadım traktör fiat 480 ile tamamen aynı desek yeri vardır güç ve performans konusunda dengi olan diğer traktörlere göre çok avantajlı defransiyel kilidi ve kuyruk milinin harici balatalı sistem olması çok avantajlı yakıt olarak ne zaman yakıt aldığını unuttur o kadar az yakıyor

• Beğen
Tepkiler: Osman86
95 model 445s kullanıcısıyım şuana kadar hiçbi kronik arızasıyla karşılaşmadım traktör fiat 480 ile tamamen aynı desek yeri vardır güç ve performans konusunda dengi olan diğer traktörlere göre çok avantajlı defransiyel kilidi ve kuyruk milinin harici balatalı sistem olması çok avantajlı yakıt olarak ne zaman yakıt aldığını unuttur o kadar az yakıyor
Teşekkür ederim, peki vites geçişleri nasıl fiatların 56 serisiyle kıyaslandıgında