2006 New Holland td65d nekadar eder

23.04.2009
14,006
24,003
35
Bilecik

Merhaba arkadaşlar traktör u satmayı düsünüyorum 2.el başka traktörü kredili almak istiyorum kredi kaç yaş traktör a veriliyor 2013 2016 arası düsünüyorum
Model 2006
Saat 3400
Kabin 2016
Lastikler %80 Lassa
Debriyaj baskı 2015 kendi isteğimle değişti
En ufak küsür yoktur tek şoför olarak kendim kullandım
Fenni muayene 2018 e kadar vardır
Bütün ışıklar çalışmaktadır
Orjinal turbolu
Kuyruk mili sadice ilaç gubrede kullanıldı
Ağır is kesinlikle zorlama yapılmadı saatin çoğu yolda yapılmıştır tarlaya gidip gelmek için
İlgilenenen arkadaslara teşekkür ederim
0ac74e6b8caa60e2a1684e3c308a5cbd.jpg
05ca3c29ea04b00db868e37bab96d5ac.jpg

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
https://www.sahibinden.com/ilan/is-...4wd-k.k-2014-model-800-saatte-376840756/detay
bu ılandakı caseye bır bak saatı uygun 2 yılda 800 saat yapmaıs yıllık 400 saat normal kullanılmıs bır traktör. bende ıkıncı el aldım 820 saatte aldım yakıtı cekısı tam kıvamındaydı suan 1400 saatı gectı yagı harıcı hıc bır yerı degısmedı cok sukur
kücük tekerli önde 6 agırlık dıger buyuk teker caselere gore cok cekıslı. bırde ıkıncısı buyuk teker arkalar 420 taban oldugu ıcın pullukta cızıye oturmuyor buyuk ınc pulluk gerektırıyor kucuk tekerın tek dez avantajıda buyuk tekere gore yolda bıraz yavas gıdıyor

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
cemal sana case jx75c tam olur senıde case saflarında beklıyoruz
İnşallah hayırlısı
https://www.sahibinden.com/ilan/is-...4wd-k.k-2014-model-800-saatte-376840756/detay
bu ılandakı caseye bır bak saatı uygun 2 yılda 800 saat yapmaıs yıllık 400 saat normal kullanılmıs bır traktör. bende ıkıncı el aldım 820 saatte aldım yakıtı cekısı tam kıvamındaydı suan 1400 saatı gectı yagı harıcı hıc bır yerı degısmedı cok sukur
kücük tekerli önde 6 agırlık dıger buyuk teker caselere gore cok cekıslı. bırde ıkıncısı buyuk teker arkalar 420 taban oldugu ıcın pullukta cızıye oturmuyor buyuk ınc pulluk gerektırıyor kucuk tekerın tek dez avantajıda buyuk tekere gore yolda bıraz yavas gıdıyor
Sağol teşekkür ederim arastiryom
Bİ MAHSURU YOKSA SIFIR ALDIĞINIZDA KAÇA ALMIŞTINIZ ??
BENCE EN AZINDAN 45 BİN TL EDER
Takasta 55 bine almıştık

Bence hic degistirme derim ben. Paran varsa dursun kenarda 10 senedir bu traktorle islerini yapmissin bir on yil daha yaparsin bence. Yeni kabinde almissin gerek yok bence. Ama hevesin vardir karisamayiz. Karar senin. Yeni.traktorde farkli bir is yapmayacak sonucta.

Bence hic degistirme derim ben. Paran varsa dursun kenarda 10 senedir bu traktorle islerini yapmissin bir on yil daha yaparsin bence. Yeni kabinde almissin gerek yok bence. Ama hevesin vardir karisamayiz. Karar senin. Yeni.traktorde farkli bir is yapmayacak sonucta.
Nakit e ihtiyaç var alacağım traktör kredili olcak ihtiyaçtan yani yoksa çok memnunum

2006ve 3400 saatte sonradan takma kabin olmasa ederi 35-36 ama alacak kişide kabinin fiyatını öldürüp 2-3 bin daha ilave edip almaya çalışabilir
kısaca nakit 40bine yakın(38-39bin) ederi var
takasta fiyatı yüksek tutup satacakları traktörün fiyatınıda yükseltirler yani yanıltıcı rakamlar çıkabilir
ama muhtemelen takasda 40-45 arası fiyat verirler

buarada satın aldıgınız fiyatı yanlış hatırlıyorsunuz galiba
2011 td65 dt plus kabinsiz modelleri 50-52 bin liraya satılıyordu

Cemal kardeşim bizde bi laf vardır harç aldırır borç sattırır diye. Hayırlısı neyse o olsun. Fikir olarak elindeki traktör 40 bin den fazla etmesi lazım tabi takas başka olur. Ayrıca kredi için eğer size uyarsa ilk yıl ödemesinin taksidini yüksek yaptırmaya çalışın. Böylece toplam da biraz kâr edersiniz. Çünkü ilk yıl taksidinde ana para az faiz çok oluyor bir sonraki yıla kalan ana para yine yüksek kaliyor haliyle faizide orantılı olarak artıyor.

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Usta selamunaleykum
70 bin TL yi 3000 saatteki motora verme. Acele etme traktörünü sat. Eğer traktörün dediğin gibiyse ben alırım. Ama bende cifciyim. Elimdekini satmam lazım önce. İletişime geçersek detaylı konuşuruz
Td65 alırsan 2014 ve üzeri al. İnternete hafta da bi iki tane düşüyor. Temiz olsun alırsan. 3000 saatte motora 70 bin verilmez.

• Beğen
Tepkiler: Ahidagli11