2010 MODEL 288G xD

Ynt: 2010 MODEL 288G xD

suan cıkan uzeller mfnın ayagının tozu olamaz ınanın bana bı gun ıcınde tarlaya 2 defa servıs gelırmı ama geldı 288g icın daha geldıgının ertesı gunu 30 donum yer usurdu fren gorugu batladı onu yaptırdık 10 donum yer surdu yemek yemek ıcın motoru durdurduk motor bı daha calısmadı tesısat gıtmıs 1 ay sonra bı daha fren körügü batladı demem okı alacak arkadaslaer ıkı kez dusunsun

Ynt: 2010 MODEL 288G xD

ASARCIKLI link=topic=25930.msg291341#msg291341 date=1282493188' Alıntı:
suan cıkan uzeller mfnın ayagının tozu olamaz ınanın bana bı gun ıcınde tarlaya 2 defa servıs gelırmı ama geldı 288g icın daha geldıgının ertesı gunu 30 donum yer usurdu fren gorugu batladı onu yaptırdık 10 donum yer surdu yemek yemek ıcın motoru durdurduk motor bı daha calısmadı tesısat gıtmıs 1 ay sonra bı daha fren körügü batladı demem okı alacak arkadaslaer ıkı kez dusunsun

bnde 266 gold aldım aynı problem bendede oldu sadece ufak bı plastık conta o kdr buyutmeye gerek yok ama cekısı sınıfının en ıyısı bnde ozduman 4 lu dısk var ve arkasında yokmus gıbı gıdıyor sadece ufak bı conta ıcın uzeli kotulemesen ıyı edersın uzel yıllarca mf yı trde uretmıs bı fırmadır. erkunt 70 t ve nh 65-56 ilede yanyana cıft surdum ve agır toprakda rakıp deiller... komsunun tavugu komsuya bed (kotu) gorunurmus ztn uzellerın tek sorunu yumusak yerde cabuk patınaj yapması....