2010 MODEL UZELLER GÖRÜCÜDE

Ynt: 2010 MODEL UZELLER GÖRÜCÜDE

Uzelfan link=topic=24744.msg223682#msg223682 date=1256299655' Alıntı:
Bu ödeme şartlarında bu traktörü kaçırma derim.Ama para senin tercih senin.Çerez parası gibi uygun koşullar önerilmiş sana.
bu fiyata bunu alacağıma gider nh tt50 alırım..hem yandan vitesli hem daha çok çekiyo 240s ten hemde az yakıyo ikiside aynı fiyata..

Uzel traktörler lego gibidir.Tüm parçaları bol ve ucuzdur.Bugün hala doğan şahin arabalar aranıyor alınıp satılıyor bunlar gibi uzelde aynıdır.Alırsın nh tt50 ini ,Ama 3-5 yılsonra parça lazım olduğunda pişman olursun.

Uzelfan link=topic=24744.msg224090#msg224090 date=1256553655' Alıntı:
Uzel traktörler lego gibidir.Tüm parçaları bol ve ucuzdur.Bugün hala doğan şahin arabalar aranıyor alınıp satılıyor bunlar gibi uzelde aynıdır.Alırsın nh tt50 ini ,Ama 3-5 yılsonra parça lazım olduğunda pişman olursun.
Bişey bulamayınca topu nh ye bilmem kime atmayın kardeşim ;) sen dogandan nasıl vazgeçemedinse bu millette bu nhden wazgeçemez sizin motorların yeniliği yok dezavantajı çok ;) gelipde ona buna suç atmayın nhnın parçaları köşelerdeki bakkallar bile satıno bilen ii bilir sen öyle de dur ;)

Uzelfan link=topic=24744.msg224278#msg224278 date=1256635440' Alıntı:
NH ile hakiki Türk malı uzel kıyas kabul etmez.NH nin parçalrı köşedeki bakkalda değil ama köşedeki hurdacıda olabilir.
Arkadaşım zaten bilen biliyor.Sen neden kendini bu kadara parçalıyorsun? İleri dönemlerde göreceğiz uzelin ne kadar iyi olup olmadığını, satışlarından !....

Uzelfan link=topic=24744.msg224295#msg224295 date=1256652483' Alıntı:
Ağzı olan konuşuyor.
Kimsin LAn Sen ;) sen konuşuyonda Noluyo Sanki uzel uzel dion hadi gelip çok buyuk bi markayı jd si bilmem nesini savunsan yada yerli malı tumoları erkuntları savunsan yine bişey yok uzel ne sen kimsin ;) adamın canını sıkıon senın gibiler biizm motorları kıyazlayınca senın motoroun ne oldugunu millet bildigi için bizim motorın kalitesini anlıyor sizede böyle şeyler yaparak bizi reklam yapmış oluyon ee bizde bi tşk ederiz ;) ;D ;D uzeli çok seviyorsan giit motor satmaya çalış burlarda lak lak yapma :D

bakın arkadaşlar tartışmanın konusu artık reklam boyutuna gelmiştr devam ederseniz konuyu kilitlemek zorunda kalacağm..ama şunuda söylemeden geçemeyecm uzel ile nh arasnda dağlar kadar fark var..uzel daha eski teknolojiyle hareket ediyo ama nh son teknoloji ürünleri pazara sürüyo ve parça sıkıntısı hiç olmayan bi marka..

Uzelfan link=topic=24744.msg224300#msg224300 date=1256655104' Alıntı:
Ağzı bozuklar konuşmasın.Terbiyemi bozmayın.
Arkadaşım mesajlarına bakıyorumda, senin Uzel ' de hissen var galiba.Çok güzel reklamını yapıyorsun.Sitemizde reklam yapmak yasaktır.Eğer ilgin varsa fotolarını ve videolarını, teknik bilgilerini paylaşırsın.Başka firmaları ezerek reklam yapman ilgi değildir...

uzelfan burada çoğu arkadaş dost birbirinin ne iş yaptığını kim olduğunu biliyor.bu siteyi diğer sitelerden ayıran özellikte bu samimiyet çerçevesinde gelişen dostluktur.uygun olanı yaşını mesleğini nereli olduğunu yazmandır.ki sana karşı istenmeyen saygısızlıklar yapılmasın.uzel firması massey ferguson liansıyla üretim yapıyordu.olaylar olsu bitti.artık uzel olarak traktör çıkarıyor.dostum millet fergusona alışmış.alınma ama uzel biraz yavaş yvaş gelişebilirse gelişir.sitemizde alenen reklam yapmak yasak.çekersin tarlada çekilmiş resimlerini yayınlarsın reklamını böyle yaparsın.ayrıca tabiki eleştiriler olacaktır.önemli olan bu eleştirileri faydalı biçimde kullanmaktır.diye düşünüyorum.herkes sakin olsun tansiyon yükselmesin

arkadaşlar uzel yada mf düne kadar aynı değilmiydi ben daha öncede belirtmiştim mf yi ucuz olduğu için aldım diye bence fiat yada nh mf den kat kat üstün traktördür mfden önce 88 model 8073 vardı 1,5 yıl kullandım 6 aydır mf 265 kullanmaktayım 8073 mf den çok iyiydi tamiri çok basit parçası ucuz mf ye bi sibob ayarı yaptırmak için kaportayı sök yakıt deposunu indir ustalık maliyeti 2 katına çıkıyo mf nin frenlerinin ve hidroloik aksamının nh ye göre iyi olduğunu kim iddia edebilir mf çok pati çeker nh ye göre daha ne kaldı nh mf den biraz fazla yakar hepsi bu kuyruk milinde nh mf den iyidir yalanmı 20 yıl fiaf kullandımda biliyorum bide fiatın motor yağı 200 saatte değişirde mf nin 100 saatte değişiyo mf birtek pullukta iyi ama takdir edersinizki bir traktör sadece pullukta kullanılmıyo.

arkadaşlar buda uzel 277 gold uzel 288 gold

nh link=topic=24744.msg224297#msg224297 date=1256653075' Alıntı:
Kimsin LAn Sen ;) sen konuşuyonda Noluyo Sanki uzel uzel dion hadi gelip çok buyuk bi markayı jd si bilmem nesini savunsan yada yerli malı tumoları erkuntları savunsan yine bişey yok uzel ne sen kimsin ;) adamın canını sıkıon senın gibiler biizm motorları kıyazlayınca senın motoroun ne oldugunu millet bildigi için bizim motorın kalitesini anlıyor sizede böyle şeyler yaparak bizi reklam yapmış oluyon ee bizde bi tşk ederiz ;) ;D ;D uzeli çok seviyorsan giit motor satmaya çalış burlarda lak lak yapma :D
ADAM AKILLI KONUS KIMSENIN AZI BOZULMASIN BURDA GELIPDE MF YI KOTULEME GIT KENDI BOLUMUNE KENDI TRAKTORUNU TARTIS