2011 in ilk çift ti

Ynt: 2011 in ilk çift ti

kolay gelsin aga güzel toprağınız var burası havuç yerimi
sağol havuç ekiliydi bura
Kolay gelsin Ramazan Usta..Hayırlısı ile sezonu açmıssın, güzel sürüm olmuş, pulluğun marksı ne acaba.?
sağol nail abi pulluğun markası alpler
kolay gelsin ramazan abi maviş sezonu erken açmış rahat bırak accık motoru dinlensin küsecek sana sonra hiç dur yok yaz kış devam
sağol özgür küserse küssün yapacak bişey yok :D

Güzel paylaşım Ramazan abi tarla düm düz ne ot var ne anız sür gitsin en son sezonu sen kapattın en önce sen açtın abi kolay gelsin hiç olmaz sa traktörlere 15 gün yarıyıl tatili versydin.Paylaşıma tşk.

Ramazan abi hayırlısı olsun. Güzel bir sürüm olmuş. Bende bugün 9 lu çizel çektim tarlanın bir kısmına biraz daha vakti var girlmesine
sağol doğancan mart ayını bulur tavlanması diğer yerlerin lodos lar falan esince tava gelir
Güzel paylaşım Ramazan abi tarla düm düz ne ot var ne anız sür gitsin en son sezonu sen kapattın en önce sen açtın abi kolay gelsin hiç olmaz sa traktörlere 15 gün yarıyıl tatili versydin.Paylaşıma tşk.
kolay gelsin ramazan abi sezonu erken açmışsın TM ' ye dur durak yok tarlada dümdüz şahane iş olur...
sağolun arkadaşlar havuç yeri olduğu için ot falan çıkmaz daha buralar hep düz zaten :)zaten yaklaşık 20 gündür yatıyor havuç işi bitti
hayırlı olsun toprağım toprak iyi tavına gelmiş hava böle giderse 1 2 haftaya bizde pancar yerlerini süreriz bu arada tv yi sökmüşün
sağol toprağım kumsal olduğu için tavı iyi tv zaten seyyar sürekli takılı değil müzik olunca tv ye sıra pek gelmiyor
kolay gelsin
parça güzelmiş
sağol oğuz yılmaz söylüyor güzel şarkı
güzel bi sürüm olmuş Ramazan abi,paylaşım için teşekkürler
sağolun arkadaşlar

sürüm güzel toprak gzel ama TM çok bakımsız kalmış yıpranmış be aga
TM 120 yi 2. el aldık önceki sahipleri kamyonun arkasından tampon yaparlarken motorun önünü vurmuşlar ön tarafı eğilmiş zaten dikkatli bakınca anlaşılıyor ön tarafın boyası yeni diğer tarafı soluk kaportanın üstten de boyası kalkıyor :( galiba kapartoyu komple boyatacam yeniden birde motorların garajı yok yazın yanıyor kışın donuyor ama 70 56 20 yaşında oda hep dışarda onun boyasında sorun yok :D

maşallah eline sağlık güzel paylaşım
selam arkadaşim şu yeni newhollantlar nezaman çıkıyo habrrin varmı
mersinde fuarı var orda çıkar mart ayında
slm ben yeni katıldım bişi sorcm bu yeni çıkan new holland t 480 nasıl bir motor?
yorumlar için teşekkürler
yeni new holland lar bilmiyorum ne zaman çıkar ama en kısa zamanda görürüz inş.
fuar mart ayında konya dada var 16 20 mart mersinde hangi tarihler arasında
t 480 ile videolar ve kullananlar var ordan bilgi albilirsin

kolay gelsin...maşallah tm ye ağırlığını koymuş yine...arazide süper biz dön dur 2 dekar içinde ,çok istiyorum şöyle attımmı pulluğu motor dewrini bulsun zewk yapiim ben atıyorm daha ayarlayamadn baştasın....

kolay gelsin...maşallah tm ye ağırlığını koymuş yine...arazide süper biz dön dur 2 dekar içinde ,çok istiyorum şöyle attımmı pulluğu motor dewrini bulsun zewk yapiim ben atıyorm daha ayarlayamadn baştasın....
sağol tarla büyük olunca iş yaptığın belli oluyor ama ufak yerlerde var anca oyalanıyorsun büyük tarlada hem yakıt düşer hem iş çok olur :)

Çok güzel resimler ellerine sağlık sürümünde o kadar keyifliki traktörün sesini bile duyamadık. çok sessiz. tm 120 mi o? 120hpmi? çook tavlı sürüm yapmışsın işten anladığın besbelli. böyle sürümden ne traktör eskir nede yakıt yakar....