2011 Tekirdağ Kiraz Festivali Claas Standı

Ynt: 2011 Tekirdağ Kiraz Festivali Claas Standı

_ÖzGüR_ link=topic=44640.msg418822#msg418822 date=1308516856' Alıntı:
cevap için teşekkürler erkan abi claasların fiyatlarda muhadillerinle eşdeğer gibi gözüküyor eğer kısmet olursa tla nın yerine bir claas gelebilir tabi 3-4 sene sonra ama claaslar hoşuma gitmeye başladı bizim burdada var bir kaç tane celtis modelinden sahipleriyle konuştum hepside traktörlerinden memnun bende bir kaç kere tarlada gördüm gerçektende çekişleri güzel bayılma filan yapmıyor ama servis ve yedek parçası biraz düşündürmüyor değil...

İnşallah sizde zamanı geldiğinde bir CLAAS kullanıcısı olursunuz. Sizin TLA ' nın yerine bir ARION 420 veya 430 uygun olur diye düşünüyorum. Ben ve çevremdeki diğer CLAAS kullanıcılarıda gayet memnunlar. Çekiş, yakıt, konfor ve donanım olarak CLAAS ' lar kullanıcılarını gayet tatmin ediyorlar. Çevremde çok kullanıcısı var. Hatta senin gibi bir TLA kullanıcısı bir arkadaşımda ARION 430 aldı. TLA ' yı ufak işlere koşacak. Ayçiçek yerlerini yeni ARION ' u ile hazırlamış. Traktörden şuan gayet memnun. Zaten bizden ve çevresindeki diğer CLAAS kullanıcısı arkadaşlardan da CLAAS ' ı sürekli takip ediyordu. Diğer markalarla kıyaslayıncada CLAAS ' a karar verdiler. Tekirdağ ' da servis ve yedek parçası mevcut. Fakat Saray tabi biraz uzak kalıyor. Ama siz alana kadar zaten Tekirdağ ve çevresinde baya yaygınlaşırlar. Belki Saray ' a bayi ve servis bile açılır. Bende ARES ' e bir kardeş olmasını istiyorum. Bugün sıcak havada ARES ' ten inip 65 ' e binmek baya insanı zorluyor. İki tane aynı ayar olsa çok güzel olacak. İleriki tarihlerde bu fikri müzakereye aldırmayı düşünüyorum....:D