3085 ve Td85 Karşılaştırmalı Teknik Özellik Tablosu

BU TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖRE SİZCE HANGİSİ

• Kullanılan toplam oy
    24

Ynt: 3085 ve Td85 Karşılaştırmalı Teknik Özellik Tablosu

küçük makine ağır işte zorlarsa çok yakar büyüğünden çok yakar..pulluk ta veya patlatmada 95 hp makine 75 hp den ve 85 hp den daha az yakıyo..ben 3.085 le td 85 in hemen hemen aynı yaktığını biliyorum..öğlene kadar sadece 3 lt falan az yaktı nh..aynı derinlik aynı hızda patlatma çekmiştik..

atacan kantar ilkel diyosunda türkiyede herşey kantardan geçiyo..kantarsız bi ölçme yöntemide mi varmış..kaç kg farkedecek yag su mazot..ikisindede depo radyatör yokmu..hadi 50 kg farketsin.gerisi nerde?

salih link=topic=3336.msg33640#msg33640 date=1210360896' Alıntı:
pekı o olcumlerı nerde yapıyolar bılıyormusn ankara demet kavsagında yanı bızım ewe 2 kh uzaklıkta teste gıren motorun anası aglıyor krank mı kesmıo transmısyonmu dagıtmıo bız masseyı cok ıyı bılıyoruz sen fanatık koray a sor hergun nh bayısıne phontıom olsun eskılerden olsun kac tane motr gelıo koray konussana 3000 serısı veren td85d veya tl100a alıo adamlarda haklı mazotuna masrafına guc yetıremıolarmıs napsın mf nın masrafı ıcın tarlayımı satısın mf satıp kurtuluo hhe

ıstersen ben sana gercek olcumlerını kamerayla cekıp getırıyım?===)))
sercan ab bırak ya o kafada yer etmıs bı kere anlatamassın td85d nın 4200 kusr geldıgıı kabul etmez asla
esas senin kafanda o düşünce kalıp olmuş teknik veri diyoz mühendis diyoz daha diyosinki yok kantar yok şu yok bu buyur ozaman motorların teknik nözelliklerini sen ölç evinin bahçesinde madem bu kadar anlıyosun ayrıca o senin memleketinde nh tutuluyor olabilir burdada td alanlar tövbe etti öreneği ben ve benim gibi bir sürü insan

vallahi salih azından bal damlamış kardeş konuş kim tutar seni nh ye ne biliyim bişeyler oluyo çiftçi burda ne alacağını biliyo bayinin önünde her geçtiğimde bakıyorum planthom 3.085 ç bi hafta sonra bakıyorum 3.085 t adamlar boyuna mf getiriyo nh ler ne oldu siz gelin camdan bi içeri bakın kaç tane nh var.yakıt konusuna gelince kullanan bilir kardeş bana mf yakıyo demeyin sakın.bunlar somut örneklerle kaç kere sizlere sunuldu.saygılar agalar.

kardeş öyle ölçüm yaptıkları doğru ama web sitesi ve kataloğa yazdıkları saçma diyorum..esas değerler 4000 kg civarı mf 4200 kg civar nh.ve ayrıca dediğim gibi teknik özellikler pek bişey ifade etmez ayrıntılar önemlidir..mf nin hidroliğindeki dalma halen bitmiş değil..

ya bırak bana bunları anlatma ben makıne ressamlıgı bolumu son sınıf okuyorum gayet ıyı bılıyom bakalım testlerdekı rakamları gorunce bu kdsar sert cıkabılecenmı
burdada 3000 serısı alan adam basını taslara vuruo ulan olurda 1 tanesıde memnun cıkmaz her gun bı 3,085 hergunmu bı 3,095 gelır bı galerıye sen bana degıl koray a sor ınamıosan bu arada polatlı mf bayısı 3000 serısı cıktıktan sontra bayılıgı bıraktı suan zetor bayısi gerısını sen dusun bekle bakalım sercan abı vıdeonu 4 gozle beklıom abı zuha-*-s zuha-*-s

gülale omar ' ım arkadan ot atarım..

sercan abıye katılıom cokta tınn burda kımse memun dıl adam kac senelık bayı bayılıgı bırajktı o bıle memnun dl demenkkı sızın ordakı mf lerle burdakı mf ler farklı mesala bızım burdakıler yerlı uretım sızn ordaıler ıthal serı olabılır zuhhhhhha

ya salih biz kullanıyoruz mf yi demi farketmez ha 3.085 ha 285 s aga şimdi memnun olmasak kullanmazdık satardık demi aga bi şikayetimiz olsa desekki mazot yakıyo yağ atıyo ok tmm aga satardık ama biz memnunuz yok şu bu bayiliği bırakmış oradada biz tııın deriz.kusura bakma.zuhaazuhaa

o iyi bu iyi diye bir şey yok arkadaşlar.Şimdiki traktörlerin hepsi iyi kötüsü varmı.Traktörü cazip yapan ikinci elinin iyi olması, yedek parça. servis,dayanıklılık,çekiş,yakıt ve üretimde devamlılıktır
Bunlardan biri veya birkaçı aksarsa o zaman traktör tutulmaz.Yoksa arka arkaya bağlamakla traktörün iyiliği veya kötülüğü belli olmaz.Benim Massey Ferguson super 90 hepinizkini sürükler bu benim traktörün çok iyi olduğunu mu gösterir.

yok abı polatlı dada kımse mf falan tuttugu yok cogu zaten 2006 kadar aldı onlarında cogu gerı dondu somdı galerıler tıka basa 3,085 3,095 dolu ısteyen varsa duyrulur sınırsız sayıda 2 cı el 2006,2005 model mf 3000 seısı traktor bulunur model farketmez 3,085 3,105, 3,095,