3105 Phantom

Ynt: 3105 Phantom

arapörenli link=topic=81987.msg974106#msg974106 date=1424552874' Alıntı:
yorumda yapmayalım.gerçek neyse o.bu motorun aynıs köyümüzde var.iyi kötü tarla performaansını bılıyoruz.kötü demedik sadece toprak yapısındN dolayı çekiyo dedık
Yorum yapma demedim size lakin bu paylastigim konuda kisa araliklarla 4 mesajiniz var hepsindede ayni yorum,ima ' 3105 normalde cekmez, o toprak cok yumusak oyuzden cekiyor ' tamam biliyoruz bunu zaten aksini iddaa eden olmadi. Ama siz hala doymuyorsunuz bide trakyali arkadaslar nerdesiniz diye olayi tartisma ortamina cevirmek istiyorsunuz. Her neyse dilediginiz yorumu yazmaya devam edin. En dogal hakkiniz nede olsa.

Ynt: 3105 Phantom

Tumosan66 link=topic=81987.msg974108#msg974108 date=1424553230' Alıntı:
Yorum yapma demedim size lakin bu paylastigim konuda kisa araliklarla 4 mesajiniz var hepsindede ayni yorum,ima ' 3105 normalde cekmez, o toprak cok yumusak oyuzden cekiyor ' tamam biliyoruz bunu zaten aksini iddaa eden olmadi. Ama siz hala doymuyorsunuz bide trakyali arkadaslar nerdesiniz diye olayi tartisma ortamina cevirmek istiyorsunuz. Her neyse dilediginiz yorumu yazmaya devam edin. En dogal hakkiniz nede olsa.
tartışma çıkarmaya çalışan yok.lütfen uydurmayalım.benim bişey dememle kimse massydende vazgeçmez kötüde bakmaz.neyse o .ben yine derim itiraz edene aynı yorumları.zaten yorum yapanda suç