3105'le Kavun&Karpuz arasına kazayağı çektim ..

Ynt: 3105'le Kavun&Karpuz arasına kazayağı çektim ..

iyi dilekleriniz için teişekkürler arkadaşlar... Gökhan abi tırla gel tırla .d

şarklılı18 link=topic=56158.msg604163#msg604163 date=1338980978' Alıntı:
güzel paylaşım volkan aga, içteki ayaklar özel yapımmı acaba nasıl ? bi bilgi verebilirmisin o ayaklar hakında
fatih o ayaklar tekkanatları kesik içe gelen tarafları birde kapatmaması için mibzer diskleri var iki taraftada basit bi düzenek
nailyetek link=topic=56158.msg604290#msg604290 date=1339007987' Alıntı:
Kolay gelsin Volkan, sana bir 240 MF şart, böyle ufak işler için.:)
yok nail abi gerenk yok ya:)) sağolasın

Kolay gelsin Volkan karpuzlar iyi kavunlarada bi su versen canlanırlar 3.105 bu işe büyük gelmiş gibi. Karşılarda görünen köyde malıköy değil mi binaların arasında kalmış :D

ranger link=topic=56158.msg605373#msg605373 date=1339336991' Alıntı:
Kolay gelsin Volkan karpuzlar iyi kavunlarada bi su versen canlanırlar 3.105 bu işe büyük gelmiş gibi. Karşılarda görünen köyde malıköy değil mi binaların arasında kalmış :D
sağol emre çapadan sonra baya canlandılar :) Orası Türkobası malıköy biraz daha sağda kalıyo :)

Çok güzel işçilik bizde aynısını uyguluyoruz.Elinize sağlık.Lütfederseniz.Kavun ve karpuzun cinslerini ve attıysanız gübreyi sorayım.Varsa ekim fotolarını ve usulünüde görelim.Diskin yakın çekiminide yaparsanız sevinirim.

yorumlar için sağolun arkadaşlar kavunda gübre yok karpuzuda 1 sefer suladık 2. suda köklerine elimizle üre gübresi atmayı düşünüyoruz..Kavunun son durumu bu 2. çapasını yaptık cinsi 637 mi dalamanmı öyle bişeydi babam ektiği için bilmiyorum.

di-6FYO.jpg

di-HISG.jpg

di-XHHS.jpg

ileride görünende soğanımız :D
di-XAKJ.jpg

maşallah volkan bey cok güzel olmuşlar..yakında kelek olmaya başlar..(kavunun ilk haline deriz biz kelek diye tuzla yemesi cok güzel olur..)valla ilk resimlerde bu otun arasında kavun nasıl olcak diyodum ama ..maşallah güzel olmuşlar ..temiz işçilik yapmışın ..mevlam emeklerinin karşılıgını verir inşallah..