4.Trakkulüp Buluşması

Buluşmaya Katılacaklar

• Kullanılan toplam oy
    121
Ynt: 4.Trakkulüp Buluşması

S.a arkadaşlar eve yeni teşrif ettim gece 2 de Konyaya indim Aksaraya sabah 7 ye kadar otobüs yoktu yollarıda kar kapatmış anca gelebildim,bu yılki buluşma çok güzeldi arkadaşlar özellikle Volkana evinde misafir ettiği için çok teşekkürler ve Ankaralı hüseyin abilere ve diğer arkadaşlarada çok teşekkürler harika bir buluşma oldu gelemeyenler çok şey kaybetti.

Cihan_özece link=topic=48895.msg517408#msg517408 date=1327219170' Alıntı:
bende şu anda evdeyim :)
ne kayış ne lastik geldik sağ salim.ertaç neler yaptı kimbilir :)
ankarada ve anayurt köyünde bizi karşılayıp misafir edip ve yolcu eden tüm arkadaşlara ve diğer üye arkaşalara teşekkür ediyorum.her şey çok çok güzeldi.
hadi iyi uykular bilader :D biz teşekkr ederz geldiğiniz için.

hacimmet link=topic=48895.msg517419#msg517419 date=1327221902' Alıntı:
S.a arkadaşlar eve yeni teşrif ettim gece 2 de Konyaya indim Aksaraya sabah 7 ye kadar otobüs yoktu yollarıda kar kapatmış anca gelebildim,bu yılki buluşma çok güzeldi arkadaşlar özellikle Volkana evinde misafir ettiği için çok teşekkürler ve Ankaralı hüseyin abilere ve diğer arkadaşlarada çok teşekkürler harika bir buluşma oldu gelemeyenler çok şey kaybetti.
hadi geçmiş olsun abi..Rica ederiz ayağınıza sağlık..

anayurtlu link=topic=48895.msg517407#msg517407 date=1327218791' Alıntı:
Yolcular yavaş yavaş evlere gitmişler bile yol yorgunlarına iyi istirahatler... anlş-*s
sağolasın barış bizi orada karşılayan misafir eden anayurtlu arkadaşlara ve angaralı abi kardeşlere çok çok teşekkür ederim güzel ve renkl bir buluşma oldu gelen katılan herkesce güzel bir buluşma oldu teşekkkürlerrrr alk-*s alk-*s

memory43 link=topic=48895.msg517423#msg517423 date=1327222211' Alıntı:
sağolasın barış bizi orada karşılayan misafir eden anayurtlu arkadaşlara ve angaralı abi kardeşlere çok çok teşekkür ederim güzel ve renkl bir buluşma oldu gelen katılan herkesce güzel bir buluşma oldu teşekkkürlerrrr alk-*s alk-*s
ayağınıza sağlık sağolun mehmet abi.

ertac sahın link=topic=48895.msg517466#msg517466 date=1327226163' Alıntı:
bır anayurt vardı , bır de genclerı
bır kulup vardı , bır de uyelerı
kımın umurunda oldu
dunyanın dertlerı ...
bu mısralar bızı en ıyı sekılde agırlayan ankara lı ve anayurt lu lara :D
alk-*s way rtc tarım sanata yöneldi :D eywallh kardeşm :)

Dün akşam son yolcularımızı uğurladıktan sonra geç geldim eve ondan dolayı ancak girebildim.Her buluşma güzel oluyordu sohbet muhabbet olduğu için ancak bu buluşma ayrı güzel oldu,çünkü ortamımız işin doğasına uygun oldu :) Barış ve yandaşları tümolarını getirdi :D volkan da koca oğlanla erkuntu çıkardı birer deneme yaptık,özel ayarlamış gibi sonra da vinç battı derken hem muhabbet hem de macera olarak on numara bir gün oldu :)

Bizi evinde misafir eden volkan kardeşime ve emeği geçen tüm ankaralı arkadaşlar abiler sağolsun,ayrıca karda kışta bizi kırmayıp gelen abilerimizin kardeşlerimizin ayağına sağlık,çok çok güzel bir gün oldu,gelemeyenlerin de canı sağolsun ancak çok şey kaçırdı :)

Çağrı link=topic=48895.msg517488#msg517488 date=1327227653' Alıntı:
Dün akşam son yolcularımızı uğurladıktan sonra geç geldim eve ondan dolayı ancak girebildim.Her buluşma güzel oluyordu sohbet muhabbet olduğu için ancak bu buluşma ayrı güzel oldu,çünkü ortamımız işin doğasına uygun oldu :) Barış ve yandaşları tümolarını getirdi :D volkan da koca oğlanla erkuntu çıkardı birer deneme yaptık,özel ayarlamış gibi sonra da vinç battı derken hem muhabbet hem de macera olarak on numara bir gün oldu :)

Bizi evinde misafir eden volkan kardeşime ve emeği geçen tüm ankaralı arkadaşlar abiler sağolsun,ayrıca karda kışta bizi kırmayıp gelen abilerimizin kardeşlerimizin ayağına sağlık,çok çok güzel bir gün oldu,gelemeyenlerin de canı sağolsun ancak çok şey kaçırdı :)

geçen yılda yapabılırdınız :) atatürk orman çiftliğine oturttunuz sabahtan akşama kadar gelsin çay gitsin çay gareziniz bizeydi dim i duva*-*0 bu yıl gelmiyorum dedik anayurt manayurt program genişletildi da gelmem angaraya bundan sonra bilm-*s

Ağır Abi link=topic=48895.msg517490#msg517490 date=1327228095' Alıntı:
geçen yılda yapabılırdınız :) atatürk orman çiftliğine oturttunuz sabahtan akşama kadar gelsin çay gitsin çay gareziniz bizeydi dim i duva*-*0 bu yıl gelmiyorum dedik anayurt manayurt program genişletildi da gelmem angaraya bundan sonra bilm-*s
bu sefer böyle denk geldi biz o kadar uğraştık organizasyon yaptık o kadar ısrar ettik siz gelmediniz sn muhtar :) organizasyon aşamasında sen de geliyodun sonradan caydın unutma :D

Ağır Abi link=topic=48895.msg517490#msg517490 date=1327228095' Alıntı:
seneye sen gelme de bız ıspartaya gelelım o zaman :D

gökoğlu link=topic=48895.msg517540#msg517540 date=1327235575' Alıntı:
misafirler çok şükür sağ salim memleketlerine varmışlar, çok sevindim, ankaradan müthiş bir kar ile uğurlamıştık.. sabaha kadarda aralıksız yağdı...
eskişehir yoluna kadar yollar kapalıydı bu sefer ilginç olarak bizim bu tarafa dikmene yaklaştıkça kar azaldı :)

yenikentte 1 karış kar vard diyorlar diyenlerin yalancısıyım ankaradan antep e kadar sağnak yağış vardı saha sonra antepde kar a döndü urfada birşey yok tu mardın de hafıf kar yagışlı trakkulup hava durumunu sunar güney doğu için :)

S.a. herkese selamlar gece 5 buçukda inebildim ancak otobüsten Afyon yolu aşırı buzlu idi sağ salim gelebildim çok şükür fotoğraflar ve videolar yavaş yavaş yüklenmeye başlıyor :) TRakkulüp in tHE FORBİDDEN :D ;D

arkadaşlar gerçekten harika bi buluşma oldu çok güzel muhabbetler oldu bizi evinde ağırlayan volkan kardeşime hüseyin abilere ve bizi kırmayıp gelen arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum gelemeyenlerinde canları sağolsun belki seneye gelirler :) :)

Çağrı link=topic=48895.msg517488#msg517488 date=1327227653' Alıntı:

cubuklu06 link=topic=48895.msg517685#msg517685 date=1327245735' Alıntı:
arkadaşlar gerçekten harika bi buluşma oldu çok güzel muhabbetler oldu bizi evinde ağırlayan volkan kardeşime hüseyin abilere ve bizi kırmayıp gelen arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum gelemeyenlerinde canları sağolsun belki seneye gelirler :) :)
sağolun arkadaşlar ayağınıza sağlık yine bekleriz :D

Buluşmaya katılan arkadaşların hepsine teşekkürler. Ayrıca organizasyonun her aşamasında yardımcı olan tüm arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Ben biraz erken ayrılmak zorunda kaldım, keşke imkan olsaydı da biraz daha kalabilseydim. Bundan sonrası için bu buluşma bize çok güzel bir örnek oldu, artık bu şekilde buluşmalar yapmamız gerektiğini anladık. Her ne kadar da hava şartları biraz sorun olsa da çok güzel bir buluşma oldu. Herkese tekrar tekrar teşekkürler...

Mustaf-a link=topic=48895.msg518051#msg518051 date=1327264557' Alıntı:
Buluşmaya katılan arkadaşların hepsine teşekkürler. Ayrıca organizasyonun her aşamasında yardımcı olan tüm arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Ben biraz erken ayrılmak zorunda kaldım, keşke imkan olsaydı da biraz daha kalabilseydim. Bundan sonrası için bu buluşma bize çok güzel bir örnek oldu, artık bu şekilde buluşmalar yapmamız gerektiğini anladık. Her ne kadar da hava şartları biraz sorun olsa da çok güzel bir buluşma oldu. Herkese tekrar tekrar teşekkürler...
bu şekilde bi buluşmayı sizin sayenizde yaptık biz teşekkür ederz..