5.Trakkulüp Buluşması(15 ARALIK/ANKARA)

Ynt: 5.Trakkulüp Buluşması(15 ARALIK/ANKARA)

Tokmakcı link=topic=59786.msg666131#msg666131 date=1355663897' Alıntı:
Slm.a. ahali uyanabildim :) çağrıya bir kez daha teşekkürler herşey için , güzel bir gündü muhabbet güzeldi herşey güzeldi :) fotoğraflar ve videolar da gelecek en kısa zamanda
rocky link=topic=59786.msg666112#msg666112 date=1355662214' Alıntı:
s.a ahali helesi uyanabildim :) videolar ve fotoları birazdan yüklemey başlıyorum sabrınız için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. bomba video ve fotoları birazdan yükleyeceğim saygılarla :)
Sabırsızlıkla Bekliyorum

Buluşma gerçekten çok güzeldi gelmeyen arkadaşlar büyük bi muhabbeti kaçırdı diyebiliriz kendi adıma çok zevk aldığım bi gün oldu çok da güzel arkadaşlarla abilerle tanışmış oldum herkese teşekkürler özellikle ev sahibimiz çağrıya teşekkür ederim :)

bende buluşmaya katılan arkadaşlara ev sahipliği yapan çağrıya çok teşekkür ederim çok güzel bir gün geçirdik yeni arkadaşlarla tanışdık fatih. ahmet anıl,şaban ve gökhanda güzel muhabbetler oldu gelemeyenlerede bir dahaki seneye görüşmek dileği diyelim

Katılamadık ama çok güzel bir ortam olduğu kesin. :) Gelen arkadaşların ayaklarına sağlık. Ev sahipliği yapan Çağrı arkadaşımıza ve organizasyonda yer alan diğer arkadaşlara da ayrıca teşekkürler. Bu vesileyle sitemize yeni eklediğimiz bir özellik olan TrakKulüp ödüllerinden ilkini, ev sahipliği yapan Çağrı arkadaşımıza sembolik de olsa takdim etmek istiyorum.

birazcık geç katılmama rağmen hoş bir anı oldu, yüz yüze sohbet ortamı oldu, mf 3085 dumansız tarla günü deneyimiz hoşdu, katılan arkadaşlara ve ev sahibi çağrı arkadaşımızada ayrı ayrı teşekkür ediyorum..

gökoğlu link=topic=59786.msg666237#msg666237 date=1355680999' Alıntı:
birazcık geç katılmama rağmen hoş bir anı oldu, yüz yüze sohbet ortamı oldu, mf 3085 dumansız tarla günü deneyimiz hoşdu, katılan arkadaşlara ve ev sahibi çağrı arkadaşımızada ayrı ayrı teşekkür ediyorum..
Valla benden duman çıktı, 3.085 de yok.:D Arkadaş; Euro 8 midir ne dir? anlamadım valla. Hakikaten unutulmaz bir gün oldu da kameramanlar acemi heralde 2 kare resim bile atamadılar.

nailyetek link=topic=59786.msg666240#msg666240 date=1355681210' Alıntı:
Valla benden duman çıktı, 3.085 de yok.:D Arkadaş; Euro 8 midir ne dir? anlamadım valla. Hakikaten unutulmaz bir gün oldu da kameramanlar acemi heralde 2 kare resim bile atamadılar.
Medya yönümüz bu sene eksik, doğru diyorsun abi.

bu gun net e kavustum.son tesekkur mesajı benden gelıyor galıba :(
bulusmaya katılan herkese ve ev sahıplıgı yapan cagrı ya cok tesekkur edıyorum . bu bulusmanın her sanıyesını sızlere aktarabılmek ısterdım . ben vıdeo cekmeyınce VOLKAN da bulasık yıkamadı bu sene :D

ertac sahın link=topic=59786.msg668081#msg668081 date=1355879819' Alıntı:
bu gun net e kavustum.son tesekkur mesajı benden gelıyor galıba :(
bulusmaya katılan herkese ve ev sahıplıgı yapan cagrı ya cok tesekkur edıyorum . bu bulusmanın her sanıyesını sızlere aktarabılmek ısterdım . ben vıdeo cekmeyınce VOLKAN da bulasık yıkamadı bu sene :D
Bilader prodüksiyon fiyasko oldu bu sene.:)