5455 MF traktörüm paramparça edildi.

Verilen zararın tamiri yerine kasko şirketi pert olarak işlem yapmayı düşünüyor. Yılbaşından önce süreç sonlanacak tahminimce 26 27 Aralık gibi. Verecekleri paraya traktör bulmam zor. Üstüne 50 100 koyup alacağım Allah izin verirse. Temiz 5455 veya 5460 bulabilirsem alacağım bulamazsam nasip artık.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Verilen zararın tamiri yerine kasko şirketi pert olarak işlem yapmayı düşünüyor. Yılbaşından önce süreç sonlanacak tahminimce 26 27 Aralık gibi. Verecekleri paraya traktör bulmam zor. Üstüne 50 100 koyup alacağım Allah izin verirse. Temiz 5455 veya 5460 bulabilirsem alacağım bulamazsam nasip artık.
Sözleşmedeki rayiç değerden farklı mı verdikleri fiyat?

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin

Henüz rakam vermediler ama pek umutlu değilim
Ben ufak bir araştırma yaptım, şu bilgilere ulaştım. Sigorta şirketleri çok tehlikeli, fırsat vermeyiniz. Tahkimden haberiniz olduğunu bilirlerse fazla uzatacaklarını sanmıyorum ama yine de güven olmaz onlara.
Bu arada şu imza meselesine pek güvenemedim ben, şansınızı deneyin ama zaten 3 yazılı teklif alma hakkınız var (yazılı olması önemli) sonra tahkim yolu açılıyor. Hiç kabul etmemek daha garanti. Tahkim uğraşsın, onlar uygun görürse mahkemeye taşınır iş. Şirket de o kadar masraf yapmamak için sizin lafınıza gelir.
Screenshot_20211215_220218_com.opera.browser.jpg
Screenshot_20211215_220344_com.opera.browser.jpg